Sayfa 263/611 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Bakalim bu kulbu ordan alip spege takacak babayigit cikacak mi

Kulp gercekten olusursa spegin agzini yuzunu bir edecekler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vay vay gaza gelmişsin...

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Vay vay gaza gelmişsin...
    Şu açıkcıların ocaklarına ates salındıgı gunleri gormek icin sabirsizlaniyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Şu açıkcıların ocaklarına ates salındıgı gunleri gormek icin sabirsizlaniyorum.
    5 yıldır. Bir 5 yıl daha..

4.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    bak intema diye hisse var. pd/dd %379 . evet yanlış okumadınız %379. hissse 3 gündür %15 yapıyor iniyor çıkıyor. malesef HALK GYO PD/DD 0.31 Olmasına rağmen 1 kademe artışa çıldırıyor spek baskıyı kuruyor.

böyle birşey ben yaşamadım.

lütfen speği şikayet ediniz.

Halk gyo

yatırımcı ilişkileri telefon numarası
    : 0216 600 10 00
    : 0216 600 10 29
    intema nın tavan olması bana öyle bir koyuyor ki anlatamam. pd/dd 500 e ulaşmış durumda benim hissem pd/dd 0.31

bu o kadar acı ki.

ve a1 kapital orada 1 numaralı alıcı benim kağıdımda 2.5 milyon lot açık yapıyor bu resmen bana ağır küfürdür vallahi bıktım.

5.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    intema nın tavan olması bana öyle bir koyuyor ki anlatamam. pd/dd 500 e ulaşmış durumda benim hissem pd/dd 0.31

bu o kadar acı ki.

ve a1 kapital orada 1 numaralı alıcı benim kağıdımda 2.5 milyon lot açık yapıyor bu resmen bana ağır küfürdür vallahi bıktım.

Maalesef...Bilançolarla istedikleri gibi oynadıkları kanaatindeyim...Çarpanları iyi olanlar yerlerde sürünüyor aksine kötü olanlar zirvelerde...Açıklaması zor bir durum...Sadece Intema için böyle değil...BİST'te bu duruma örnek gani gani şirket var...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. tahtada hisseyi sürekli düşürmeye çalışan birileri var. bunlar fetullah a mı çalışıyor bilemiyoruz. ha bank asya ya para aktarmışsın fetullah için ha gelmişsin devvlet hissesini çökertmeye çalışmışsın bir fark varmı burada ?

hisse geçen sene 200 bu sene tahminim 200 kar getireceğini düşünüyorum.

bak intema gene tavan oldu. eğer intema gene son çyrek zarar etmişse şirketin varlığı eksiye düşüyor ve hali hazzırda %900 bedelli başvurusu var. evet özsermaye gene zarar halinde eksi 0 bile deil eksi.

bizim 2.5 milyar tl aktifimiz arkamızda banka olan hissemiz yerin dibinde.

7. kendimi keriz gibi hissediyorum. ne şirket ne banka kağıda sahip çıkıyor 3 kuruşumuzla burada rezil olduk. ağırlık azaltacağım. madem öyle spek efendi aktif tahtadayım bakalım öyle g... bö...y....

banka rallisini kaçırdık üzerine bu enkazda bekçilik yapıyorum ! üstelik bedava.

şuan asrın salağıyım galiba. aylarmı ziyan etti.

8. arkadaşlar bizler aradık hlkgyo kadın çıktı söyledik yöneticime haber verecem dedi sizlerde arasanıza çokmu paranız varda susuyorsunuz. elinizemi yapışcak birşey olmaz demeyin arayın yahu.korkmayın yemezler.2013 de 1,35 verdiler milletin eline 6 yıl geçti 0,58 düştü şuan 0,72 hala 1,35 gececeğine kimsenin inancı kalmadı. ne DURUYORSUNUZ ARASANIZA.

Sayfa 263/611 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •