Sayfa 30/612 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 233 - 240 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. işte o sepetteki malların değerli olması lazım..bunun içinde güven olması lazım..halk gyo daki komedik rezalet herkesin dilinde ..hele son g.müdürü nün adamı çağırıp gel lo demeç verim sana..oda olur abi olur ver demeç bana..modunda al gülüm ver gülüm demeçinden sonra daha da beter oldu.kimse yemedi yi bırakın şirketin nasıl durumda olduğu çıktı**daha adam şirketin sorunlarındasn haberi yok.***

2. 3 aylık açıklanacak denmişti ne oldu acaba.
    la lo ge saa bi demeç patlatımm .olur abi olur peki o zaman al saa demeç ..ver baaa demeçç ..
    şirket bu oldu.**borsada sürün meye devam...varlık fonuna geçiş süreciyle hisse çökertildi bir grup bilinmeyen çeteyle.**ne demek istiyor bu çete acaba..**varlık fonu acil emlak gyo daki başarıl kardeşlerimizi buraya kaydırmalı...**çok acil....yoksa sürünmeye devam**diyolar**??kimlerse**?_?

3. Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Türkiye Varlık Fonu’na devredilen şirketlerin satış veya özelleştirme planları olmadığını belirterek “Bunlar karşılık gösterilebilecek çok kıymetli şirketler. Güçlü bilançosuyla fon, uzun vadeli düşük faizli finansman sağlar” dedi.

Itiraf.com , diyorlar ki ; ben bunlari teminat gosterip yoneticilerin altina milyonluk arabalar cektim , cekmeye de devam edicem. Teminat gosterdigim icin bi sikinti olursa sirketlerin anahtarini da veririz olur biter. Gerisini de artik Yatirimci ve millet dusunsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Mehmet Şimşek Atlantik Konseyi İstanbul Zirvesi 2017’de Konuştu
    "Varlık Fonu kurumları yeniden yapılandıracak ve kurumların potansiyeli ortaya çıkacak"
    İlk iş olarak HLGYO yönetimini lütfen değiştiriniz. Becereksiz bürokrat kılıklı yönetici yerine EKGYO 'daki gibi profesyonelleri göreve getiriniz. Farkı anlarsınız.

Sngyo gibi olduk aq!

6. emlak gyo 3 aylıkda uçmuş yine...bunlar açıklamaya korkuyor.**hala açıklayacak..geçen sene g.müdürü olan çalışan başa geçtikten sonra hisse sert çöküşlere başladı..hisselerle bu kadar oynatma sebebini herkes merak ediyor..hemde negatif algılamalı.***??sonra bi tane adam çalğırıp gel bak halk gyo varya .**oda var abi.**biz uçtuk kaçtık şirket m,ikemmel bi gecede yüzde yüz özkaynak zıplaması yaptırdım **he ya abi yaptırdın. **
    olay şeye benzedi içerde dizisi sakallı ve çalışanı vardı..ne diyo ne bilimmm abi...**..
    varlık fonu emlak gyo daki çok başarılı tecrübeli kardeşlerimizi acil buraya atamalı.***_??

7. Endex 96k ya gidiyor.
    Bugun %-2 yakisir sana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. BUGÜN ÇOK ÖZEL VE GÜZEL BİR GÜN..FAKAT LAKİN halk gyo devam diyo kötü algıya.**??varlık fonu yönetimine girdikten sonra hissenin çök-türül*mesi çok tuhaf...heşle bugüne özel hala ben takmam aşşa hareketleri iyi sorgulanmalı.kim**bunlar??açığa çıkartılmalı.**??

Sayfa 30/612 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •