Sayfa 338/611 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Burada HALK yönetiminden habersiz spekülasyon yapılamaz; mesela etaplardan birini tamamlayıp kiraya verirler ya da birileriyle kira sözleşmesi imzalarlar, böyle bir haber bile yeter. Hatta habere de gerek yok 1.80 lik ADESE hiç habersiz 18 TL ye gitti, ki bu hissenin defter değeri 2.70 TL ve an itibariyle piyasa fiyatı 0.75 TL. Gayet mümkün. Bu grubun önünü kestiklerine göre birilerinin bir planı var demektir bana kalırsa. Demem o ki boşu boşuna olmaz bunlar.
    o beklenti ne ise İFM'nin olmadığı kesin.Hlgyo nun binası bitse bile kiraya veremezler yan tarafta daha merkez bankasının inşaatı başlamadı.Her yerde eş zamanlı bitirilmesi gerekiyor diye yazıyor.ifm içinden metro gececek şantiyedenmi çıksın insanlar.2023 o bile iyi ihtimal.bizim inşaat zaten %30'da

2.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    Yav ne 6 ayı yasaklanan hisseleri halka arz yapıyorlar işte inanması güç ama öyle benzeri ayende yaşandı
    İşlem görmesi yasaklanan hisselerle değil borsada işlem gören tipe dönüşen hisselerle yapacaklar ki yaklaşık 16 milyon lot. Bu türden yasaklamalara karşı her zaman bir B planları vardır bunların. Fiyatı yükseltip blokedeki lotları teminat göstererek her şeyi yapabilirler. Herkesi yasaklayacak hali yokya SPK nın. Öyle bir şey olacaksa kapatsınlar tahtayı, olmaz yani.

3.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    o beklenti ne ise İFM'nin olmadığı kesin.Hlgyo nun binası bitse bile kiraya veremezler yan tarafta daha merkez bankasının inşaatı başlamadı.Her yerde eş zamanlı bitirilmesi gerekiyor diye yazıyor.ifm içinden metro gececek şantiyedenmi çıksın insanlar.2023 o bile iyi ihtimal.bizim inşaat zaten %30'da
    Sayın hocam, o mesajdaki ADESE örneğini boşuna yazmadım; 1.80 den 18 TL ye oradan da 1.40'a düşmüş bir hisse ortadayken SPK'nın "küçük yatırımcıları koruma" gibi bir kaygısı ya da misyonunun olduğunu iddia edemeyiz. Maalesef ki güçlü grupların her birinin bu tür kurumlarda etkin elemanları var. 2023 de olsa, 2053 de olsa beklenti beklentidir. Ne haber vardı da daha bu ay içerisinde hisse 70 kuruşlardan 1.35 leri görüp % 100 prim yaptı. Yapmayın allahaşkına.

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    İşlem görmesi yasaklanan hisselerle değil borsada işlem gören tipe dönüşen hisselerle yapacaklar ki yaklaşık 16 milyon lot. Bu türden yasaklamalara karşı her zaman bir B planları vardır bunların. Fiyatı yükseltip blokedeki lotları teminat göstererek her şeyi yapabilirler. Herkesi yasaklayacak hali yokya SPK nın. Öyle bir şey olacaksa kapatsınlar tahtayı, olmaz yani.
    16 milyon mu sen orayı kaçırmızsın arkadaşım ilk başvuru 19 milyon(bugün takasa girdi) sonra 10 küsur ve 5 küsur toplam 35 milyon

5. Ben burada reel gerçeklerden tamamen farklı olarak spekülatif bir süreçten bahsediyorum. Adamların 54 milyon lot hissesi bloke olmuş hem de tam operasyon başlangıcında. Borumu yaw.

6.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    16 milyon mu sen orayı kaçırmızsın arkadaşım ilk başvuru 19 milyon(bugün takasa girdi) sonra 10 küsur ve 5 küsur toplam 35 milyon
    Şimdi haberlere tekrar baktım, haklısınız düzeltme için teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sayın hocam, o mesajdaki ADESE örneğini boşuna yazmadım; 1.80 den 18 TL ye oradan da 1.40'a düşmüş bir hisse ortadayken SPK'nın "küçük yatırımcıları koruma" gibi bir kaygısı ya da misyonunun olduğunu iddia edemeyiz. Maalesef ki güçlü grupların her birinin bu tür kurumlarda etkin elemanları var. 2023 de olsa, 2053 de olsa beklenti beklentidir. Ne haber vardı da daha bu ay içerisinde hisse 70 kuruşlardan 1.35 leri görüp % 100 prim yaptı. Yapmayın allahaşkına.
    senin ADESE dediğin kağıtta işlem yapan adam üçkağıtçının önde gideni Işıkların patronu.kendi hissesinede 1ayda 4'e katladı.Aynı şekilde geri getirdi.Hisseyi istediği yere götürür istediği yerede getirir.Benim sana söylediğim İFM beklentisi değil bunu yaptıran.

8. Net söylüyorum, bu hisseyi bahsettiğim -olası- spekülasyon beklentisiyle aldım. Yoksa hiç işim olmaz, ha olur ya da olmaz orasını bilemem. Olmazsa tüyerim.

Sayfa 338/611 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •