Sayfa 36/610 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 4878 madde; 281 - 288 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    verecekleri temettü borsa tarihinin en rezil temetüsü.yok bi örneği.1000 lota 4 lira.**brüt..**....adamlar tam teşkilat olmuş..**soran yok eden yok..
    ivedikvari işler..boşuna reklama ivediki sokmamışlar..halk istedi ivedik yaptı sendromu.**
    ayrıca g.kurulu bu rezil hisse fiyatıyla karşıladıklarına göre g.kuruldan sonra azap sınırı artacaktır herhalde**..adamlar tam teşkilat..ne varlık fonundan ne bu memlekete katkı yapmaya çalışan siyasetten korkuyorlar..
    daktırrr..g.müdürü bakalım neler çıkaracak torbadan***
    Ben de şuan 30.000 adet hlgyo var, 1000 lota 4 tl temettü ise, 30000 lota 120 Tl temettü alırım.. 30.000 Tl mi Bankaya faize atsaydım en az 3000 Tl kazanırdım. Yani yaklaşık 30 kat daha çok kazanırdım. Ve bu durum 4 yıldır böyle. İşin ilginç yanı bunu bile bile bu mereti her ay toplamaya devam ediyorum. Yani kazığı yağlayıp affedersiniz....... Ne olacak bizim bu halimiz anlamadım gitti, satsak olmuyor satmasak yine olmuyor.. Girdik bir bataklığa çırpındıkça çırpınıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. 4 senemi verdim 4 sene daha mecburen bekleyeceğiz. En azından şu İFM nin hisseye katacağı + değerin ne olacağını ve yatırımcılara nasıl yansıyacağını görmek istiyorum..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2. varlık fonu yöneticilerinede yazdık..hala ilgisizlikleri devam ediyor..şimdi yeni yönetimsel sisteme geçilsin ay sonu gibi siyaset dünyasına yazacağızda .yiğit bulut dan çok beklentilerimiz yüksek..birtek ona yazmadık..bakalım yıllarca yazdıkları programları samimiyeti ..biz çok kızan oldu bize ama söylevlerini hep örnek verdik..
    bu yönetimle bu hisse fiyatlanması azap gibi..hele son zamanlarda belliki bi şeyleri eksik demece sarılan dakktırrr .g.müdürü biraz da hisse ye yönelmeli..
    fakat uzun vadeli tutabilirseniz finans merkezi tabiki çok değer katar..ayrıca şeker pınardan **iyi birşeyler gelebilir her an..halkbankın kazığından sonra elleirnde kalmıştı.**onu bi şeyler yapmalılar..sancaktepe iyi gelir getirecek önümüzdeki sene..
    ama şu ankiş fiyatı bu olmamalıydı.
    halka 1.3 dan verdiler baskı koydular hisselerden 80 milyona yakınını beleşe geri topladılar ..bu etik kurallar açısından rezalet**yapan halk bank***sorgulanması gereken bu..kamu önder olmalı iyi işlerde .**bunlar resmen k.yatırımcıyı darma dağın ettiler..bu yüzdende siyaset ekonomi dünyasının bel bağladığı .g.sertifikalrı .bunların yarattığı güvensizlik sebebiyle çöktü.***
    varlık fonundan bi atılım bekliyoruz ..önder olmasını bekliyoruz....

3. daktırr.g.müdürü g.kurulunu atlatmış belliki**hisse aşşşşaaa devam...

4. Neler oluyor genel kurul Halkbank temsilcisinin teklifi ile 15 hazirana ertelenmiş.

5.  Alıntı Originally Posted by Rs Cump Yazıyı Oku
    bilanço açıklanması için son gün yarın mı?

genel kurul ne olacak acaba ? Hazirana ertelerler mi?
    kamu bankalarının genel kurulları önce referandum sonrasına, daha sonrada hazirana ertelendi. muhtemelen varlık fonu kaynaklı bir takım değişiklikler yapılacak ve bunun için zaman kazanmak istiyorlar.

6. Acaba hisse satisimi olacak

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Ben de şuan 30.000 adet hlgyo var, 1000 lota 4 tl temettü ise, 30000 lota 120 Tl temettü alırım.. 30.000 Tl mi Bankaya faize atsaydım en az 3000 Tl kazanırdım. Yani yaklaşık 30 kat daha çok kazanırdım. Ve bu durum 4 yıldır böyle. İşin ilginç yanı bunu bile bile bu mereti her ay toplamaya devam ediyorum. Yani kazığı yağlayıp affedersiniz....... Ne olacak bizim bu halimiz anlamadım gitti, satsak olmuyor satmasak yine olmuyor.. Girdik bir bataklığa çırpındıkça çırpınıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. 4 senemi verdim 4 sene daha mecburen bekleyeceğiz. En azından şu İFM nin hisseye katacağı + değerin ne olacağını ve yatırımcılara nasıl yansıyacağını görmek istiyorum..
    Dstm aynısı benim için geçerli. Ama 2 yıldır almadım, onun yerine halkb aldım. Değişen bir şey olmadı. Aldıkça zarar ettim. Ama pes etmeyeceğim!

8. ne yapacaklarını şaşırdılar**..olan k.yatıırmcıya oluyor....temettü ve bedelsiz ağustoslara kaldı....**..ama bu daktııırrr g.müdürü ve üst mahalle prim jestiyonları cebe indirdiler..*..
    bu daktırr g.müdürü ve diğer üst mahalle ne kadar prim jestiyon almıştır.**
    halk istedi halkbank ya*pa*ma*dı..daha g.kurul bile yapamadılar..
    varlık fonunda ses yok...varlık fonuna geçişle beraber çöken veya çöktürülen ** halk gyo hisseleri çöküşü oynamaya 2 milyon direk*yatırımcı önünde korkmadan**devam ettiriyorlar**..
    daktırrr g.müdürü ver bir demeç **

Sayfa 36/610 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •