Sayfa 363/611 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kimse üzerine alınmasın ama son günlerdeki yıpratıcı hareketler sonrası başlıktaki psikolojiyi yukarıdakine benzetiyorum. Senelerdir eşek eti gibi uzayan ve bir türlü tamamlanamayan projeye tam da hükümet desteği gelmişken oluş-turul-an bu karamsar tablo bence fazlasıyla abartılı. An itibariyle şirketin piyasa değeri bu projenin arsa fiyatlaması bile değil. Defter değerine göre % 75 iskontolu! bir hisseden bahsetiğimizi unutmayalım derim.

Bugüne kadar burada küçük yatırımcı yoktu artık var gibi şeylere ise reel gerçekler üzerinden yaklaşmak lazım. Projenin bitimine yaklaşıldıkça herkes buraya doluşmaya başlayacak ancak o zaman fiyatlar kesinlikle burada olmayacak.

2. Asunim'in payı düşmüş, demekki işlem yapma yasağı kalkmış. O zaman dans başlasın. Bence gayet güzel haber.

MKK'ya yapılan müracattaki hisseler kendi hisseleri demekki. Çaktırmamak için de parça parça müracaatta bulundular. Dedimya şeytanın aklına gelmez bunların yaptıkları. Plana bakın, valla helal olsun. Şapka çıkarıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    özelden gönderdim.
    Buradaki fiskos ta bu olsa gerek. Yapmayın şunu yahu...

HLGYO günlük

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Asunim'in payı düşmüş, demekki işlem yapma yasağı kalkmış. O zaman dans başlasın. Bence gayet güzel haber.

MKK'ya yapılan müracattaki hisseler kendi hisseleri demekki. Çaktırmamak için de parça parça müracaatta bulundular. Dedimya şeytanın aklına gelmez bunların yaptıkları. Plana bakın, valla helal olsun. Şapka çıkarıyorum.
    bu haber nereden kapta yok

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Asunim'in payı düşmüş, demekki işlem yapma yasağı kalkmış. O zaman dans başlasın. Bence gayet güzel haber.

Iyi de nasıl izin aldılar yahu? Böyle saçma iş mı olur? Madem yasak kalkabiliyor niye buraya kadar bastılar?

7. Arkadaşlar, sonuçta burası hukuk devleti, SPK kararlarına idari yargıda dava açma hakkı her zaman var. Demekki böyle bir durum söz konusu. Asunim halka açık olmadığı için bunu bildirme yükümlülüğü yok. KAP'taki en son durum bu:

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-ortakligi-a-s

Hisseye güveniyorsanız, o almış bu satmış takılmayın derim İfm bittikten sonra ve kira geliri geldikten sonra isteselerde bu fiyatlarda tutamazlar. Hisse fiyatı zaten kaç yıldır çok komik seviyelerde bu hissenin ederi bu değil. Projeler devam ediyor. Her sene karını artırıyor İfm gibi bir devasa projenin ortağı. Ha yüksek seviyelerden mallanan arkadaşlara diyecek sözüm yok onlar biraz daha bekleyecekler. Ve düştükçe maliyet azaltacaklar. Tek yolu bu. Sabır sabır sabır..

Sayfa 363/611 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •