Sayfa 400/612 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

80 ve üzeri her türlü kapanış bedelsiz öncesi iyidir.

2.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Çelik Ahmet, doruk,geri zekâlı lar,sizin yüzünüzden,hisseyi kaçırdım.. sürekli goygoy
    Zeka anneden geçer. Sen benim anneme hakaret etmiş oluyorsun Bu durumda hem sen hem de senin sülalen gerizekalı. Burda hissenin ne kadar kıymetli ve borsanın en ucuz hissesi olduğunu yazdık durduk.
    Bizim buffet’la tartışmamız hissedarlar ile ilgili. Ama malum sen gerizekalı olduğun için başka yerinden anlamışsın.
    Son düzenleme : celikahmet72; 19-06-2019 saat: 20:11.

3.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Zeka anneden geçer. Bu durumda hem sen hem sülalen gerizekalı. Burda hissenin ne kadar kıymetli ve borsanın en ucuz hissesi olduğunu yazdık durduk.
    Bizim buffet’la tartışmamız hissedarlar ile ilgili. Ama malum sen gerizekalı olduğun için başka yerinden anlamışsın.
    İlk defa bir bir yazına hak veriyorum.

4. 8milyon 441bin lot açığa satış yapılmış

5.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    İlk defa bir bir yazına hak veriyorum.
    Eyvallah kardeşim

6. Bu kadar açığı kim yapar tabii ki tahtacı demek ki başkası yapsa tavana kitlerdi ya aksam virmanlaycak yasa yarın tahtayı basacak
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Zeka anneden geçer. Sen benim anneme hakaret etmiş oluyorsun Bu durumda hem sen hem de senin sülalen gerizekalı. Burda hissenin ne kadar kıymetli ve borsanın en ucuz hissesi olduğunu yazdık durduk.
    Bizim buffet�la tartışmamız hissedarlar ile ilgili. Ama malum sen gerizekalı olduğun için başka yerinden anlamışsın.
    Senin nasıl ve ne şekilde çıktığını bilmiyorum,ama ilk fırsatta ebenle görüşeceğim.
    Ytd

8. Yarin 0.90 üzerinde bir kapaniş yaparsa haftaya 1.15 ler görünür.Ancak bugun ki gordugu en yuksek seviyeyede en az yarin kapatmasi gerekiyor.Borsanin altin kuralidir.Sert yukselislerin sinyalidir bunlar.0.90 üzeri kapaniş yaparsa basin alin ne varsa elinizde

Sayfa 400/612 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •