Sayfa 406/611 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    El koyduklarin mallarin 6 aylik faiz degerinide eklesek kaca cikar.oda zarar bence

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bazen borsadaki adamlar faizi hesaplamıyor lanet olsun diyor ya ondan koymadım

2. Neden bu kadar baskilaniyor anlamak mümkün degil. Bedelsiz öncesi hareketlenmisti yine kaldı kağıt

3. yönetim kurulu üyelerinin neden istifa ettiği ortaya çıktı.boşta kalan eski belediye başkanlarını maaşa bağlamak.sus payı.gelirleri gitti tabi.
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun 28.06.2019 tarih ve 12233903-340-13E-8749 sayılı izin yazısı ile azami 1 yıl süreli geçerli olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Mevlüt Uysal'ın bağımsız üye olarak atanmasına karar verilmiştir.

4.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    yönetim kurulu üyelerinin neden istifa ettiği ortaya çıktı.boşta kalan eski belediye başkanlarını maaşa bağlamak.sus payı.gelirleri gitti tabi.
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun 28.06.2019 tarih ve 12233903-340-13E-8749 sayılı izin yazısı ile azami 1 yıl süreli geçerli olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Mevlüt Uysal'ın bağımsız üye olarak atanmasına karar verilmiştir.
    Tabi şimdi hepsine ayrı iş bulucaz doyurucaz düşmezler yakamızdan
    Bu Kap’a düşen hadi bu şirket halka açık
    Kimbilir kimler ne maaşlarla nerelere yerleştiriliyor?
    Olaya bak; bitmesi gereken bir finans merkezinin bağımsız yönetim kurulu üyeliğine; kaybeden partinin eski belediye başkanı geliyor.
    Nasıl bitecek bu proje?
    Allahaşkına nasıl bitecek?
    Bitse İmamoğlu’na faydası olur onun döneminde bitmiş olur diye AKP bu projeyi kilitler diye söylentiler bile var etrafta. Gerekli miydi şimdi bu adamın buraya yönetim kurulu üyesi olması?
    Koskoca memlekette başka adammı yoktu?

5.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Tabi şimdi hepsine ayrı iş bulucaz doyurucaz düşmezler yakamızdan
    Bu Kap’a düşen hadi bu şirket halka açık
    Kimbilir kimler ne maaşlarla nerelere yerleştiriliyor?
    Olaya bak; bitmesi gereken bir finans merkezinin bağımsız yönetim kurulu üyeliğine; kaybeden partinin eski belediye başkanı geliyor.
    Nasıl bitecek bu proje?
    Allahaşkına nasıl bitecek?
    Bitse İmamoğlu’na faydası olur onun döneminde bitmiş olur diye AKP bu projeyi kilitler diye söylentiler bile var etrafta. Gerekli miydi şimdi bu adamın buraya yönetim kurulu üyesi olması?
    Koskoca memlekette başka adammı yoktu?
    bitse ne olcak.adamların taşınma süresi bizim temettu almamız +2 yıl daha koy.Caddebostan binası bitti kaç aydır boş duruyor.500 metre ötedeki 2 şubeyi kapayıp oraya almak çokmu zor yani.basiretsiz yöneticilerin olduğu bir şirketten ne beklinirki.

6.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    bitse ne olcak.adamların taşınma süresi bizim temettu almamız +2 yıl daha koy.Caddebostan binası bitti kaç aydır boş duruyor.500 metre ötedeki 2 şubeyi kapayıp oraya almak çokmu zor yani.basiretsiz yöneticilerin olduğu bir şirketten ne beklinirki.
    Buffett bu İntaş; merkez bankası inşaatına başladımı bilgin var mı? Bizim YDA’nin bitirmesi bişey ifade etmeyecek malum merkez bankası binası sonlanmadan taşınmaları yapamayacaklar?

7.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Buffett bu İntaş; merkez bankası inşaatına başladımı bilgin var mı? Bizim YDA’nin bitirmesi bişey ifade etmeyecek malum merkez bankası binası sonlanmadan taşınmaları yapamayacaklar?
    bilgim yok.ne durumda.komple bitmesi lazım peyzajına kadar.hatta metronunda bitmiş olması lazım.ordaki durum ne acaba.şuan 4 sene içinde %400 artış beklentimiz var diyelim.yıllık %32 yapar.zaten %20 faiz var.bazen havanda su dövüyormuşuz gibi geliyor.

8. Bugün 0,77 direnci geçilirse, 0,80e doğru hareket edebilir.
    Bedelsiz ile şuan fiyat 0,82
    Biraz hacmin artması lazım.
    Bol kazanclar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 406/611 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •