Sayfa 411/612 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Genel Toplam: 928.000.000 LOTUN dağılımı şu şekilde

Türkiye Halk Bankası A.Ş. A 14.663.069

B 653.146.923

Toplam: 667.809.993

Halka Açık Kısım B 259.839.816

Şu an Takasbankta 160,5 Milyon lot var.

Aradaki fark yaklaşık 100 Milyon lot Asunim in aldığı ve SPK tarafından kot dışına çıkarılan hisseler bunlar.

2.282 milyar özsermaye 928 Milyon sermaye olduğuna göre defter değeri 2,46.

Defter değeri yapılmakta olan İstanbul finans merkezindeki tamamlanma oranı arttıkça yükselecek. Muhtemelen tamamlandığında yaklaşık 4 TL ye yükselir defter değeri.

Burdaki en büyük beklenti piyasa fiyatının defterine göre çok düşük kalmış olması,

2. Olarak Asunim bu kadar hisseyi hangi duyuma göre topladı piyasadan. Umarım nitelikli yabancıya 2. bir halka arz beklentisidir. Halkbankın sermayesini güçlendirmek için en iyi yol bu gözüküyor.
    Bitmiş kira geliri olan proje için en kötü net aktif değer iskontosunu yüzde 40 uygulasa; bitince 2.5 tl civarı etmesi gerekir.
    Bu aptallar bunu 2021 ‘de değil 2022 sonu anca tamamlasalar 3.5 yılda; yaklaşık 1.65 krş prim demektir. Eğer inşaatlarda bir aksama olmaz ise: yılda ortalama 50 kuruş prim yapabileceğini düşünüyorum.

2. Guncel enflasyon birde paranın bekleme maliyeti eklenirse 3 sene sonu icin hesaplan 2,4 tl deger mi riskli piyasa ve faiz kaybını dusunursek.....

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Guncel enflasyon birde paranın bekleme maliyeti eklenirse 3 sene sonu icin hesaplan 2,4 tl deger mi riskli piyasa ve faiz kaybını dusunursek.....
    Bence de değmez, bir süredir tuttuğum hisseyle bugün vedalaştım az bir karla, biraz döviz biraz mevduat devam edicem.
    Kalanlara sabır versin ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. arkadaşlar bir tuaflık var benim takasta.başka biri matriks dışında başka bir platformdan güncel takas paylaşabilirmi.Anlamadım ben bu 34 milyonu

tamam şimdi gördüm yatırım ortaklıklarının HLGYO'nun yani 26milyon lotu içinde yanlış gösteriyor sanırım.

5. İyi ki de satmışım, beş para etmez hisse, ömür törpüsü...

6.  Alıntı Originally Posted by AYI&KURT Yazıyı Oku
    İyi ki de satmışım, beş para etmez hisse, ömür törpüsü...
    .60 ederi, gelirse alırım keyfi bilir

7.  Alıntı Originally Posted by AYI&KURT Yazıyı Oku
    Bence de değmez, bir süredir tuttuğum hisseyle bugün vedalaştım az bir karla, biraz döviz biraz mevduat devam edicem.
    Kalanlara sabır versin ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by AYI&KURT Yazıyı Oku
    İyi ki de satmışım, beş para etmez hisse, ömür törpüsü...
     Alıntı Originally Posted by AYI&KURT Yazıyı Oku
    .60 ederi, gelirse alırım keyfi bilir
    Toplam 5 yorumunun 3 ünü alıntıladım. Senin gibiler bir türlü bitmiyor. Bitin gidin kardeşim artık bu yazdıklarınız sadece cevap yazmak için bize zaman kaybı yaratıyor. Haydi satmışsın madem yolcu yolunda gerek hiç durma buralarda. Almış beklemiş 0,8X lerden satmış da 0,60 mış ederi de 5 para etmez adamlar koca şirkete 5 para etmez diyor yazık. Bir dikili ağacın varmı acaba bu dünyada senin.

8. Epey defansif oldu. Kaya gibi durdu bugün
    Veren dayanamayıp hemen verdiğini koyuyor yerine.

Sayfa 411/612 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •