Sayfa 419/611 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu senette piyasa yapıcı var mı? Ondan da şüpheliyim, varsa da pozisyonu çok kötü tahminimce, yıllardır başını bekledi ama son dönemde fiyatlamayı abarttığı için oldukça fazla senet kaybı var, tekrar toplaması imkansız, zararla bırakıp gider, başkası gelir değerlemeyi o yapar, böyle bir beklentim var benim de. Yine de herşeyin doğrusunu alim olan allah bilir
    (Ayozgat)
    YTD

Bu haber hisse için çok olumlu.. İfm daha hızlı yol alacaktır

4. ECB Denetim Kurulu Başkanı Enria, "Sürecin (Brexit) sonunda, 1,3 trilyon euro tutarında varlık Londra'dan Euro Bölgesine taşınacak." dedi.
    İstanbul Finans Merkezi ile Brexit ilişkisini ilk yazan benim. Özellikle parasını Londra'da tutan Rus oligarklar ve Arap prensler için "Dünya hegemonyası" hedefine sert bir giriş yapmayı planlayan İngiltere'de para tutmak başlı başına bir risk olacak. Gelecekleri en güvenli yer TÜRKİYE olacak.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    İstanbul Finans Merkezi ile Brexit ilişkisini ilk yazan benim. Özellikle parasını Londra'da tutan Rus oligarklar ve Arap prensler için "Dünya hegemonyası" hedefine sert bir giriş yapmayı planlayan İngiltere'de para tutmak başlı başına bir risk olacak. Gelecekleri en güvenli yer TÜRKİYE olacak.
    Şu İfm bitseydi de görseydik o günleri..

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    İngiltere'de Kraliçe parlamentoyu askıya aldı. Bugüne kadar ne yazdıysak hepsi birer birer gerçekleşmekte. Şöyle düşünün, burada milyar & milyon dolarların var, ve her an birileri bu parana çökebilir. Ne yaparsın ?!

7. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    İngiltere'de Kraliçe parlamentoyu askıya aldı. Bugüne kadar ne yazdıysak hepsi birer birer gerçekleşmekte. Şöyle düşünün, burada milyar & milyon dolarların var, ve her an birileri bu parana çökebilir. Ne yaparsın ?!
    Nerde yazdin okuyamadik, dunyada milli unsurlarla paranin sahipleri arasinda gorunmeyen bir savas var, toprak asker mulk yerlesiklerde, para baronlarin elinde. Paranin kacabilecegi biryer yok, butun koprulerin basi deli dumrullarla tutulmus, anlasma saglanamazsa ikinci bir de molay vak'asi yaklasiyor. gorunen o ki toprak sahipleri paranin baronlarini ham edecek, en azindan ben oyle goruyorum,

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by AYI&KURT Yazıyı Oku
    Nerde yazdin okuyamadik, dunyada milli unsurlarla paranin sahipleri arasinda gorunmeyen bir savas var, toprak asker mulk yerlesiklerde, para baronlarin elinde. Paranin kacabilecegi biryer yok, butun koprulerin basi deli dumrullarla tutulmus, anlasma saglanamazsa ikinci bir de molay vak'asi yaklasiyor. gorunen o ki toprak sahipleri paranin baronlarini ham edecek, en azindan ben oyle goruyorum,

Ytd
    Bu ve önceki mesajlarda detaylarıyla birlikte yazılı bunlar üstadım.

Link...

Sayfa 419/611 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •