Special Days Image
Sayfa 428/611 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Exclamation

Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Her ay anlık gösterim ve gün sonu için 70tl alıyorlar. Bedava olduğunu bilmiyordum. Alış-Satış komisyon kaç alıyorlar peki.
    Bedava kimse vermez. Aylık belli miktar işlem yaparsan hepsi bedava verir.
    Örnek benimki aylık 100.000liralık işlem hacmine herşey beleş. Binde 1,5 da komisyonu var. Bayglobaldan işlem yaparsan aldığı komisyonun belli bir kısmını iade ediyor.
    1999 dan beri yatırım şirketim aynı.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Bugün en az %3 yukarı hareket bekliyorum.
    Bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bugün en az %3 yukarı hareket bekliyorum.
    Bol kazançlar.
    Bu sene nerelere gider 2020 için kafanda hedef fiyat varmı

4. Bedava kimse vermez. Aylık belli miktar işlem yaparsan hepsi bedava verir.
    Bedava kimse vermez, hepsi bedava verir.

Gayet tabiki aracı kurumunuz sizden belirli bir ciro yapmanızı isteyecek. Mesela an itibariyle kullandığım terminalin aylık paketi 100 TL. Aracı kurum sonuçta bu parayı zaten ödüyor ilgili firmaya. 100 bin TL lik işlem yaptığımda ödediğim Binde 1 komisyonun -muhtemelen- en az yarısı- onlara kâr kalıyor.

5. Birleşmiş Milletler 74'üncü Genel Kurul görüşmeleri için ABD'nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hilton Midtown Otel'indeki Siyonizme Karşı Yahudiler Birliği heyetini kabulü, basına kapalı gerçekleşti.

Yarım saat süren kabulde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de hazır bulundu.
    https://tr.sputniknews.com/abd/20190...ti-kabul-etti/

Bunlara Hasidic Yahudileri de denir; Rusya, Ukrayna ve Polonya'da etkili olan, 1700'lü yıllarda kurulmuş olan bir çeşit mezheptir. Bu haberi geçenlerde yazdığım Brexit ve Rus sermayesi ile ilgili mesajlarımla birlikte okuyun dostlarım.

6. habermi var biryerde 99 kaldı.Kamil bey kim alıyor rica etsem söylermisiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    habermi var biryerde 99 kaldı.Kamil bey kim alıyor rica etsem söylermisiniz.
    Evet var.

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...nu-devraliyor/
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Bu haberi geçenlerde paylaşmıştım zaten. Bilinmeyen bir şey değil ancak piyasa oyuncularının henüz dikkatini çekti demekki. Alıcı satıcıların hepsi geçenki gibi dümenden. Zaten kağıt toplu, bizim gibi 3-5 bireysel yatırımcı ya var ya yok. Gelişmeleri dikkatle izlemeye devam. Bakalım sayın Erdoğan'ın görüşmelerinden sonra haberler ne yönde gelecek.

Sayfa 428/611 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •