Sayfa 431/611 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

5 yıl kadar oldu bu hisseyi alalı ve almamdaki en büyük etken İfm bitecek büyük bir katma değer katacak ve bu da bize iyi bir temettü veya bedelsiz şeklinde dönecek niyetiyleydi. 2016 da bitecek olan İfm 2022 ye sarktı ve her şeye rağmen tutmaya devam ettim hatta yıllar içinde hatırı sayılır miktarda toplamış oldum. Şayet İfm binaları satılacak olursa fiyatı önemli değil bir dakika bile bu gyo sektöründe durmam. Satmıyor sam tek sebebi İfm hikayesidir.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    5 yıl kadar oldu bu hisseyi alalı ve almamdaki en büyük etken İfm bitecek büyük bir katma değer katacak ve bu da bize iyi bir temettü veya bedelsiz şeklinde dönecek niyetiyleydi. 2016 da bitecek olan İfm 2022 ye sarktı ve her şeye rağmen tutmaya devam ettim hatta yıllar içinde hatırı sayılır miktarda toplamış oldum. Şayet İfm binaları satılacak olursa fiyatı önemli değil bir dakika bile bu gyo sektöründe durmam. Satmıyor sam tek sebebi İfm hikayesidir.
    Nerede değerli birşey var.Gelsinler üstüne çöreklensinler zaten.

3.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Nerede değerli birşey var.Gelsinler üstüne çöreklensinler zaten.
    Arkadaş hlgyo inşaatları devam ediyor bunlar devam etmeyen inşaatları almadılarmı hlgyo ile ne alaka ihale yapılmış inşaat devam ediyor zaten banka devletin bankası

4. Soylentidir.nereye aliyor hepsini yavas alsin.endeks olmus 105 bunda bi halt yok asil onemli olan bu bence.
     Alıntı Originally Posted by Münür Yazıyı Oku
    Arkadaş hlgyo inşaatları devam ediyor bunlar devam etmeyen inşaatları almadılarmı hlgyo ile ne alaka ihale yapılmış inşaat devam ediyor zaten banka devletin bankası
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 6 Kasımda Asunimin yasak süresi doluyor. Lotlar kote olacak. Ne yapacaklar bakalım.

Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    6 Kasımda Asunimin yasak süresi doluyor. Lotlar kote olacak. Ne yapacaklar bakalım.
    Sizin bir öngörünüz varmı.. Asunim ne yapar siz ce..

7. Adamin niyetine bagli topluyorsa kagidi surundurur buralarda.95-1.10 arasi aylarca istedigini alincaya kadar biktirir.elindeki mallari bosaltmak istiyorsa 2 ay icinde 1.40 gosterir rahat.
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Sizin bir öngörünüz varmı.. Asunim ne yapar siz ce..
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu sayfada ağlamalar çoğaldığına göre hareket yakındır😩😩😩

Sayfa 431/611 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •