Sayfa 437/611 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. şaka gibi halkbanktan fazla düştü.geçen hafta biri 80leri görücez deseydi sağlam küfür ederdim heralde.

Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    şaka gibi halkbanktan fazla düştü.geçen hafta biri 80leri görücez deseydi sağlam küfür ederdim heralde.
    Zamanında satıp pişman olmuştunuz, size tekrar alım fırsatı verdi, karar sizin..

3.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Zamanında satıp pişman olmuştunuz, size tekrar alım fırsatı verdi, karar sizin..
    o fırsatı 92 den kullandım ben malesef ) fon 24milyonun üstüne çıkmış 2 gün önceki yapılan işleme göre. bugün ne yaptıklarını Cuma görürüz. Galiba bunlar fiyatı düşürdüklerinde çıkarken aldıklarından fazla mal topluyorlar gibi geldi.

4. Yanlış hatırlamıyorsam Gentaş hisselerinde de Asunim oynuyordu.Bugün %10 yaptılar. Mıpaz hisselerinde de Ali Karakaya'nın oğlu Yaşar Karakaya geçen ceza aldı. Onu da düşürmüyorlar. Girmedikleri yer yok. Karışık işler.

5. O kadar yaz, çiz, et.. Adam bir tweet atsın hoop sil baştan. Bu memlekette bizim gibiler cesur yürek. 98-99 lardan satmaya kıyamadım an itibariyle zarardayım. Kafama benim. Maliyet 88

6. Oyak 3 vermiş Vakıf 3 almış.Bir cepten al diğerine koy. Satan filan yok kimse çıkmasın. Emeklilik fonları 24.754.570

7. https://t24.com.tr/haber/baris-pinar...ler-var,843992
    "Halkbank'a ya da bu bankanın iştiraki niteliğindeki herhangi bir kuruluşa mali yaptırım uygulayacak."
    ne saçmalamış bunlar yaa. varmı böyle bir şeye hakları. iştirakine nasıl yaptırım uyguluyor. ne alakası var para transferiyle gayrimenkulun.

8.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    https://t24.com.tr/haber/baris-pinar...ler-var,843992
    "Halkbank'a ya da bu bankanın iştiraki niteliğindeki herhangi bir kuruluşa mali yaptırım uygulayacak."
    ne saçmalamış bunlar yaa. varmı böyle bir şeye hakları. iştirakine nasıl yaptırım uyguluyor. ne alakası var para transferiyle gayrimenkulun.
    Birileri çok sıkışmış, bakalım hükümet tarafı ne kadar hazırlıklı, böyle büyük bir mücadeleye girişen her kimse hazırlığı da yapmış olmalı ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 437/611 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •