Sayfa 439/611 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Bugün 1 devre kes bekliyoruz artık. Asunimin 6 Kasımda 30.966.753 adet hissesi serbest kalıyor. O zamana kadar bir hareket olacaktır.
    Yarın bir devre kes te ben bekliyorum.. Trump güzel konuştu.. Halk bankası üzerindeki baskı azalacaktır..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Yarın bir devre kes te ben bekliyorum.. Trump güzel konuştu.. Halk bankası üzerindeki baskı azalacaktır..
    halkbank ile ilgili de iki kelime etseymiş iyi olurdu.

3. Halk GYO - Vakıf GYO Adi Ortaklığı (%50/%50) ile hayata geçen Bizimtepe Aydos projesi bünyesinde yer alan işyeri niteliğindeki 2 adet gayrimenkul, 30.12.2019 tarihinden itibaren, aylık 8.500.-TL+KDV bedel ile Remax Arge – Akatlı Grup Gayrimenkul Taahhüt İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti.'ne Vakıf GYO A.Ş. ile müşterek olarak kiralanmıştır. Kira sözleşmesi 5+5 yıllık süre için olup, yeni dönem (yıllık) kira artışının, her yıl Kasım ayında, 12 aylık (TÜFE+ÜFE) ortalaması oranında uygulanmasına karar verilmiştir.

4. ayda 1,5 kat anca çıkıyor.yavaş gidiyor yavaş.

5. Takasta Asunimin yasaklı payları serbest kaldı gözüküyor.(takas doğru gösteriyorsa tabii) Yanlız lotların gittiği yer enterasan emeklilik yatırım fonları demek Asunimmiş.Bunca zamandır lot topluyordu.Diğer yatırım ortaklıkları hesabıda halk gyo'nun kendi malları.O kısmı anlayamadım işte oraya niye lot gitmiş

6.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Takasta Asunimin yasaklı payları serbest kaldı gözüküyor.(takas doğru gösteriyorsa tabii) Yanlız lotların gittiği yer enterasan emeklilik yatırım fonları demek Asunimmiş.Bunca zamandır lot topluyordu.Diğer yatırım ortaklıkları hesabıda halk gyo'nun kendi malları.O kısmı anlayamadım işte oraya niye lot gitmiş
    Dikkate almayın takas bozukmuş.düzeldi şimdi.

Asunimin yasaklı paylarının serbest kalması anlaşılan işimize yaramadı.. Hissenin gözü aşağı bakıyor gibi

8.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Asunimin yasaklı paylarının serbest kalması anlaşılan işimize yaramadı.. Hissenin gözü aşağı bakıyor gibi
    ben anlamadım o işi.takasta gözükmüyor şuan. ayın 4ündeki artış bütün hisselerde gözüküyor emeklilik fonlarında olan hisselerde aynı lot 2 ye katlanmış.ertesi gün düzelmiş. asunim paylarının dün geçmesi gerekirdi normalde.

Sayfa 439/611 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •