Sayfa 450/612 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Şuan diken üstünde satsan alıp başını gider satmasam aşağı iner tüh dersin..Adamlar açıklama yaptı İFM 2022 ilk çeyreği, tüm kurumlar taşınacak ve kar yazmaya başlayacak.. 2 sene kaldı.. 2020 toplama 2021 beklentiyi satın alma ve 2022 kara göre strateji belirme olacaktır. Benim gibi 5 yılını verenler için 2 yıl o kadar da uzun değil ama trade amaçlı burada olanlar için şunu diyebilirim yanlış yerdesiniz.. Selametle kalın
    Ben 5 yıl oldu alalı

2. 2 sene kaldı.. 2020 toplama 2021 beklentiyi satın alma ve 2022 kara göre strateji belirme olacaktır.
    Kağıt zaten toplu üstadım. Doğru dürüst yazan çizen yok buradan belli, ki kimin elinde kaç lot var biz bile biliyoruz an itibariyle. Önemli olan tahtadaki grubun hareketi ne zaman başlatacağı, turşusunu kurmayacaklardır illaki bu kadar lotun.

3. Bakan hatta C.Başkanı düzeyinde yapılan açıklamalar ortadayken beklentilerin fiyatlamalara -henüz- dahil olmamasının tek bir izahı var, o da ciddi miktarda kağıt taşıyan grubun yapılan son tokatlama olayından sonra hissede ser verip sır vermediği. İyi tırsmışlar.

Benim şahsi fikrim bu hissede benim gibi uzun vadeli yatırımcılar olduğu sürece dörtleri beşleri zor görür ben ilk arzdan beri burdayım o zamanlar helal rızık falan vardı iyi yorumcu mynert te caysteaa zaten ilk alanlar bankanın kendi çalışanlariydi
    kısaca elinde tutan küçükler çok sağlam ikilerde bırakacak tipler değil benim
    Kendi fikrim etkileme amaçlı degil

Alıntı Originally Posted by orun doruk Yazıyı Oku
    Benim şahsi fikrim bu hissede benim gibi uzun vadeli yatırımcılar olduğu sürece dörtleri beşleri zor görür ben ilk arzdan beri burdayım o zamanlar helal rızık falan vardı iyi yorumcu mynert te caysteaa zaten ilk alanlar bankanın kendi çalışanlariydi
    kısaca elinde tutan küçükler çok sağlam ikilerde bırakacak tipler değil benim
    Kendi fikrim etkileme amaçlı degil
    O ikisini ben de iyi hatırlıyorum.. Helal rızık sattı diye biliyorum caystea ise yıllardır biriktiriyor, sanırım maliyetleri 0.50 falandır.. Daha bir çok kişi var.. Bende kesinlikle satm taraftar değilim.. Benimde 5 yılda maliyeti çok düştü ama geçen 5 yılda hala zararfayım.. Belki maliyet olarak değil ama reel olarak zararfayım.. İfm bitecek ve ben görmeden asla satmam

Senide takip ediyorum hisseyi iyi tanıyorsun magnetic bizler yatırımcı olduğumuz için bu hisse böyle zaten selamlar

Sayfa 450/612 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •