Sayfa 459/611 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    sizce el konulan hisseleri teminat göstermişmidir?
    Sanmam. Geçen seferden tecrübeliler ya da öyle olması lazım. Biz bile yapılan tedbir uygulamalarının "sıradan" olmadığını gördük üstadım. Buna rağmen yaptılarsa kafa yok bunlarda derim.

2. Bu tahtada olanları anlamak için çok fazla uzman olmaya gerek yok. Gelenin kalemini kırarız mesajı daha başka türlü verilemez. Belkide o lotları sattırmaya zorluyorlar bu hareketlerle. Kimbilir. Bize düşen sabırla izlemek.

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sanmam. Geçen seferden tecrübeliler ya da öyle olması lazım. Biz bile yapılan tedbir uygulamalarının "sıradan" olmadığını gördük üstadım. Buna rağmen yaptılarsa kafa yok bunlarda derim.
    oldukça sıradışı eşi benzeri yoktur sanırım.ceza kesilmiş mahkumiyet bitmiş.pardon biz az ceza vermişiz gel geri yat demek gibi birşey bu.

4. Hisseye yabancı ilgisi var, temeli sağlam , karlı , teknik olarak 1.26 üzeri önünün açılacağını düşünüyorum.Belki de gelen o ceza dizginleri tutanların bırakmasına vesile olacak?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Şu 1.18 de ne var kardeşim. Her defasında buradan dönüyor. Sayın Buffett kademeleri atmanız mümkün mü.. Merak ettim 1.18 de ne kadar mal satışta..

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Şu 1.18 de ne var kardeşim. Her defasında buradan dönüyor. Sayın Buffett kademeleri atmanız mümkün mü.. Merak ettim 1.18 de ne kadar mal satışta..
    Tamamdır, Atmasanızda olur çünkü süpürdüler )

7. 19 150k alışta

Sayfa 459/611 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •