Sayfa 481/611 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Artık hızlıca 2 tl üstüne atmalı,ifm açılışını 2 tl ve üstünde karşılamalıyız,sanki buralara bahar geliyor gibi yakın zamanda,yıllar sonra 1.25 kapadı tarihi zirve,kap’da yayınlanan satışları şeye benzetmeli,baharın gelişini müjdeleyen ağaclardaki çiçeklere������
    Herşey olumlu ,
    tek olumsuzluk hlkbnk mahkemesi.
    20 şubatta eğer 4-5 mlyr dolarlık bir ceza gelmezse hedefime doğru ilerleyebilir.
    O tarihe kadar bunu kullanacaklarını sanıyorum.
    İlk hedef 1,27>1,30>1,35>1,40
    Kar satışlarıyla 1,20 de tutunursa iyi tutunamazsa 1,15 ve 1,08 e kadar gelebilir.
    Çok ağır gidiyor. Rygyo 5 e katlayacak bunu.
    Satıp aşağıdan almak istiyorum. Lotları çoğaltırım belki, öncekinde olduğu gibi.
    İnşallah yaparım.
    Bol kazanclar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Sayın Trakyalı rygyo 4 ayda 1,40 dan 5,76 ya gelmiş, nasıl 5 katlıcak anlayamadım yoksa benmi yanlış anladım,gyo lar araında en ucuz kalan şirket halkgyo.

Al sat yapabilirseniz yapın. Nasıl olsa alttan yerine koyarsınız.. Bol şans
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Herşey olumlu ,
    tek olumsuzluk hlkbnk mahkemesi.
    20 şubatta eğer 4-5 mlyr dolarlık bir ceza gelmezse hedefime doğru ilerleyebilir.
    O tarihe kadar bunu kullanacaklarını sanıyorum.
    İlk hedef 1,27>1,30>1,35>1,40
    Kar satışlarıyla 1,20 de tutunursa iyi tutunamazsa 1,15 ve 1,08 e kadar gelebilir.
    Çok ağır gidiyor. Rygyo 5 e katlayacak bunu.
    Satıp aşağıdan almak istiyorum. Lotları çoğaltırım belki, öncekinde olduğu gibi.
    İnşallah yaparım.
    Bol kazanclar.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Al sat yapabilirseniz yapın. Nasıl olsa alttan yerine koyarsınız.. Bol şans

Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Sayın Trakyalı rygyo 4 ayda 1,40 dan 5,76 ya gelmiş, nasıl 5 katlıcak anlayamadım yoksa benmi yanlış anladım,gyo lar araında en ucuz kalan şirket halkgyo.
    İnşallah sn.magnetik. 1,20dan satıp 0,89 ortalama yapmıştım. Şimdi denemedim. Bakalım fırsat verecek mi?
    RYGYO Kaç kapattı 5,26hatta 5,57 görüldü.
    Bizimki 1,25×4= 5
    Nerdeyse bizimkinin 5 katı yukarıda.
    Bunu demek istedim.
    RYGYO yaklaşık 18 ayda 10 kat artmış.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. HLKGYO yu bağlayan HLKBNK mahkemesi.
    20 şubatta 1 mlyr$ veya daha az bir ceza veya hiç ceza gelmezse o zaman 5 liralar az bile.
    Ama kulislerde konuşulanlara göre 4 mlyr dan fazla bir ceza olursa o zaman hlkbnk ve bağlıları epey üzer...Risk burada...
    Y.T.D.

..............
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2019 yılı içerisinde
    Şirketimiz gayrimenkul portföyünde bulunan taşınmazlara ilişkin olarak toplam 3.616.121,40 *+ KDV kira geliri elde edilmiştir.
    Halk GYO - Vakıf GYO Adi Ortaklığı *(%50/%50) *bünyesinde gerçekleştirilen Bizimtepe Aydos Projesinde yer alan bağımsız bölümlere ilişkin olarak Şirket payına düşen toplam 155.941,81 + KDV tutarında kiralama, 15.263.762,48 + KDV tutarında satım işlemi gerçekleştirilmiştir.
    Son çeyrek kara bunu da ekleyin.
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Şirketimiz portföyündeki projelere ait, 2019 yılı 4. çeyrek (01.10.2019-31.12.2019) dönemine ilişkin satış rakamları aşağıdaki şekilde gerçekleşmiştir. •Eskişehir Panorama Plus Projesi'nde, toplamda 576 m² satılabilir alana sahip, 3 adet bağımsız bölüm, tapu devri ile KDV hariç 1.660.000,00.-TL tutarla satılmıştır. •Bizimtepe Aydos Projesi'nde (Halk GYO-Vakıf GYO Adi Ortaklığı %50-50), *toplamda 6.126,24 m² satılabilir alana sahip, 40 adet bağımsız bölüm, KDV hariç 26.127.744,97.-TL tutarla satılmış olup, bu satışın 4 adedi ön ödemeli konut satış sözleşmesi ile 36 adedi ise tapu devri ile yapılmıştır.*

Güzel açılış yaptı, bakalım kapanışı da güzel olacak mı?

Sayfa 481/611 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •