Sayfa 488/611 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İyi gidiyor.
    Kar satışları karşılanırsa 1,55 rahat geçilebilir.
    Yukarıdaki resimde piyasadaki hisselerin %21 den %17,57 düştüğü görülüyor.
    Eksik paylar nerede ve ne zaman piyasaya sürülecek.
    Bunu bilen var mı acaba?
    Sattığım fiyatın en az 5 kademe altına gelmesini bekliyorum....
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Belirsizlikler ortadan kalkana kadar ve eksik %4 civarı hisseler piyasaya sürülmeden biraz bekliyeceğim.
    Y.T.D.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Belirsizlikler ortadan kalkana kadar ve eksik %4 civarı hisseler piyasaya sürülmeden biraz bekliyeceğim.
    Y.T.D.
    1.40 olacak gibi.satıyorlar gözüküyor.hacimlide veriyorlar.bu saate bu kadar lot hoş değil.

Kendileri çalıp kendileri oynuyor.. Kademelerle çocuk oyuncağı gibi oynuyorlar. Daha uzun bir süre burada olacağım için tınlamıyorum. Satacak olsam dün tepeden satardım..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Kendileri çalıp kendileri oynuyor.. Kademelerle çocuk oyuncağı gibi oynuyorlar. Daha uzun bir süre burada olacağım için tınlamıyorum. Satacak olsam dün tepeden satardım..

üst kademelerde satışta bekleyen 500 binlik lotlar ne hikmetse birden 100-200 binlere düştü..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Yatırım Finas geldi yine.. https://www.linkpicture.com/q/Screen...114_110103.jpg

7. Bi kereden gitmesin düşsün gitsin,iki ileri nir geri şeklinde,öteki türlü hızlı giden atın hikayesine döner...

Bu son %20 lik yükselişte çok kişi sattı.. Satanların hepside maliyet olarak çok aşağılardan almıştır. Kazançları hayırlı olsun..

Sayfa 488/611 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •