Sayfa 5/611 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 33 - 40 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Keşke Varlık fonundan bu kadar söz edeceğimize burada bu sene ne kadar temettü ve ne kadar bedelsiz alırız onun muhabbeti yapılsaydı. Çünkü bu konu hala muallak. Selamlar
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hale bak , tüm kagitlar uçtu bunda hacim 1 milyon. Kimse dönüp yüzüne bile bakmiyor kagidin. O kadar fuzulisin ki..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Keşke Varlık fonundan bu kadar söz edeceğimize burada bu sene ne kadar temettü ve ne kadar bedelsiz alırız onun muhabbeti yapılsaydı. Çünkü bu konu hala muallak. Selamlar
    ben olsam net dağıtılabilir karı bedelsiz dağıtırdım..projeye başlandı malum

4. 2 mart 2016 hlgyo hisse fiyatı 95 - bugün endeks 90.000 gelmiş. Hisse fiyatı 99 .... Yorumsuz

geçen yıl temettü açıklaması kapta 9 martta yapılmış .... bakalım bu yıl ne zaman gelecek açıklama

6. Temettü ve bedelsiz haberi öncesi 1.10 seviyelere gelinecek gibi..izleyelim görelim iyi kazançlar

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

7. halk istedi halkın gyo su halka hisseleri 1.3 dan 3 yıl evvel endeks bilmemkaçken* verdiler..halk mutlu oldu..sonra endeks zıplamaya devam bu halkın gyo sunda ise zıplatmaya devam edildi..halkbank hisseleri 0,8 lerden toplamaya devam ediyor ..halk istedi diye tabi...**
    slogan güzel halk isteid bunların hepsini rahatladık ..*

Sayfa 5/611 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •