Sayfa 501/610 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 4878 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çok geride kalan gmyo...sanırım halk bank. Davası baskılıyor..yoksa burda kalırmıydıki..isgyo dan ne eksıgı var...yıllar önce 1.35 halka arzı var varmış sürüm süründürmüş..tabi bölünme temettu vs bılemıyorum..

2. Birara..vgmyo. 2 lerden ifm hikayesıyle...10 ların üstüne gitti..

3. Bugün beni tedirgin etti.
    1,55 te elim gitti geldi.
    Hisse başı 60krş kar iyi para. Ama satamadım.
    Bu kadar şikayet varsa belki yukarılar için ışık göründü mü?
    Tam satıp alınacak gündü.
    Yaz gene tavan, yarın olmazsa bir gün olur.
    Çok üzüyor, riskli hisse, 20 şubatta sonuç alehte ve büyük bir ceza olursa işimiz zor...
    Batmayacak bir şirket ama buralarda olması hlkbnk'ın suçu.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Sabırr arkadaslar sabır...

5.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Sabırr arkadaslar sabır...
    Sabır taşı olsa çatlar......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Zamanında takip ettiğim bı kaç şirketin şimdiki fiyatlarına baktım nerdeyse 5 e katlamışlar,bahsettğim 2 yıl öncesine kadar,aslında çok uzun zaman değil ama o zaman petkim almıştım hala duruyor hala gidecek diye bekliyoruz,halk gyo aldım birqz gitti,içimden diyorum şu Halkgyo söyle bi çok değil 5 tl’lere gelse Allaaahhhh ne güzel olur😊,inatla beklicem belki bizimkide 5 e katlar diye,baktığımda yapılan yatırımlar,halka açıklık oranı ıfm vs herşey uygun,şubat 20de şu mahkemede öyle veya böyle bı sonuçlansa.
    Baba benim halkgyo niye gitmiyor,baba bana niye halkgyo almıyorsun,evlerinde diğer çocuklar ellerinde 4e 5 e katlamış kağıtlar keyifler yerinde,benim niye kağıdım 4 e 5 e katlamıyor diye ağlıyorlar.

7. Devlet bahçeli benzetmesi😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Zamanında takip ettiğim bı kaç şirketin şimdiki fiyatlarına baktım nerdeyse 5 e katlamışlar,bahsettğim 2 yıl öncesine kadar,aslında çok uzun zaman değil ama o zaman petkim almıştım hala duruyor hala gidecek diye bekliyoruz,halk gyo aldım birqz gitti,içimden diyorum şu Halkgyo söyle bi çok değil 5 tl’lere gelse Allaaahhhh ne güzel olur��,inatla beklicem belki bizimkide 5 e katlar diye,baktığımda yapılan yatırımlar,halka açıklık oranı ıfm vs herşey uygun,şubat 20de şu mahkemede öyle veya böyle bı sonuçlansa.
    Baba benim halkgyo niye gitmiyor,baba bana niye halkgyo almıyorsun,evlerinde diğer çocuklar ellerinde 4e 5 e katlamış kağıtlar keyifler yerinde,benim niye kağıdım 4 e 5 e katlamıyor diye ağlıyorlar.

Benim takip ettiklerim de 40 a katlayan oldu......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 501/610 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •