Sayfa 529/611 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dun bi miktar iyiki almisim. Toplayamadan gaza basti

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. haziran olsun bakalım yerine koyarız dedik.ağzımız açık baktık.

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hep yazdığımız gibi, sona yaklaşıldıkça fiyat barları giderek agresifleşecek ve çoğunun kalbi buna dayanamayıp satıp gidecek. An itibariyle de olan o.
    Sayın Maydanozcu Kamil bey,sizi burda görmek güzel ben beklemeye inatla devam 1 yıldır bende 1 yıl daha burdayım inşaAllah,bi sene sonra durum şu olcak,bir zamanlar buralar hep dutluktu😂

4. Ben hep buradaydım üstadım, yazılacak ne varsa yazdık. İnanmak lazım, sabretmek lazım. Herkese bol kazançlar.

5. Piyasadan o son çekilen 270 milyon neydi işte onu anlamadım. Zaten mal yoktu, tamamen toplamış oldular. Kottan mı çıkaracaklar nedir dertleri ?

6. Piyasaya hisse sürdüklerini bildirdiler. Yükseliş bu yüzden mi acaba?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Piyasadan o son çekilen 270 milyon neydi işte onu anlamadım. Zaten mal yoktu, tamamen toplamış oldular. Kottan mı çıkaracaklar nedir dertleri ?
    Satışa koydular sanırım o lotları ama bence cok erken kafa karıstırmak için olabilir

8. Dün MKK'dan gelen açıklamaya göre borsada işlem göremez yaptılar, bugün işlem görebilir yaptılar.Manyak bir hisse oldu resmen. Esasen bu konulara fazla takıntı yapmamak lazım, sonuçta burada bir değer var ve bu değerin stratejik boyutunu aylardır yazmaktayız. İFM'nin açılışı için süre azaldıkça bu agresif hareketler devam edecektir diye düşünüyorum. Fazla alım satım yapmadan sabırla beklemek bana kalırsa en iyi hamle. Başka hisseden daha çok kazanıp döner bundan daha fazla geri alırım hesabı bu tip agresif fiyatlama yapılan dönemlerde ters tepebilir. Herkesin kararı kendine.

Sayfa 529/611 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •