Sayfa 551/610 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon
Arama sonucu : 4878 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn.Cefaks,
    Bugün HLGYO çok hareketliydi...Bugünkü takasları paylaşma imkanınız var mı?...Yatırım Tavsiyesi Değildir..

2. Sessizçe çaktırmadan devam et yoluna HLGYO

3.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Sessizçe çaktırmadan devam et yoluna HLGYO
    Sessizce çaktırmadan verdiler bugün......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Daha önce önce bu filmi cok izledik bu hafta hareket başlar bence yatirim tavsiyesi değildir.

5. Daha çok yolu var ifm bitcek uçuşa hazırlanın

6. İstanbul Finans Merkezi 2022'de açılacak

03 Ekim 2020 - 13:21www.borsagundem.com

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, İstanbul Finans Merkezi'nin 2022'nin ilk çeyreğinde açılacağını söyledi.
    Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

İnşaat çalışmaları devam eden İstanbul Finans Merkezi'ne ilişkin konuşan Aşan, "İstanbul Finans Merkezi'ni 2022'nin ilk çeyreği gibi açmış olacağız" ifadelerini kullandı.

İhracat rakamlarına da değinen Aşan, "İhracatta eylül rekorunu kırdık. İhracat bizim en önemli kalemimiz. Yeni ürünler ihraç etmeye başladık. İhracatta yerlilik oranı en yüksek olan ülkelerdeniz" dedi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

7. 😢😢 Bugünkü tavan yüzü suyu hürmetine bu yazıyı yazmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Yarın da bir tavan istirhamım olur...

Al, sat ya da tut tavsiyesi değildir. Hoşuma gideni yazdım...

8. :) :) Birileri galiba açığa satıyor?

Alıntı Originally Posted by mondschein Yazıyı Oku
    😢😢 Bugünkü tavan yüzü suyu hürmetine bu yazıyı yazmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Yarın da bir tavan istirhamım olur...

Al, sat ya da tut tavsiyesi değildir. Hoşuma gideni yazdım...
    En çok işlemde bir numarada, 3.05'e kadar aldılar. Sonrasında da acayip bastılar. Neler oluyor. Biri açığa mı sattı? Yoksa silekeleme operasyonumu ? Fikir, bilgisi ya da öngörüsü olanlar var ise lütfen paylaşabilir mi?

Kesinlikle al, sat yada tut önerisi değildir. Herkesin riski kendine aittir...

Sayfa 551/610 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •