Sayfa 554/610 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon
Arama sonucu : 4878 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. izliyoruz bakalım..
    Yeni ekonomi politikalarının ne etkisi olabilir diye..

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bu ıvır zıvır daire satışlarından bir hareket beklememek lazım. Kar marjı çok az. Asıl olay İFM.
    Devlet bu işe el atmışken mahkemedir, yaptırımdır masallarından malımızı kaptırdık mal mal izlemekteyiz. Yapılacak iş belliydi halbuki, al İFM açılışına kadar bekle. Sabredenlere selam olsun dostlarım...

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Devlet bu işe el atmışken mahkemedir, yaptırımdır masallarından malımızı kaptırdık mal mal izlemekteyiz. Yapılacak iş belliydi halbuki, al İFM açılışına kadar bekle. Sabredenlere selam olsun dostlarım...
    Selam Kamil bey görüşmeyeli nasılsınız.Az tartışmadık şurda ne günlerdi.Kimsede mal kalmadı heralde yazanda yok buralarda.Siz kaçtan çıkmıştınız.Aynıydı çıkışımız diye hatırlıyorum.Ben millete aldırmıştım onlar satmadı.Biz baka kaldık.

4. Selam üstadım. İyiyim hamdolsun, Mayıs gibi malum hastalığı atlattım, fazla zorlanmadan. Güzel günlerdi dediğiniz gibi. Bende bir ara 500K lot civarı vardı, diğer hisselerle trade edeyim felan derken en son geçen hafta kalan 100K yı da vermiştim.Biraz daha bilanço odaklı takılayım diye OZKGY almıştım, bir kısmıyla da POLHO. Ne yalan söyleyim HLGYO daha hızlı gitti, geri dönme fırsatı vermedi ve an itibariyle hiç hissem yok. Nasip...

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Selam üstadım. İyiyim hamdolsun, Mayıs gibi malum hastalığı atlattım, fazla zorlanmadan. Güzel günlerdi dediğiniz gibi. Bende bir ara 500K lot civarı vardı, diğer hisselerle trade edeyim felan derken en son geçen hafta kalan 100K yı da vermiştim.Biraz daha bilanço odaklı takılayım diye OZKGY almıştım, bir kısmıyla da POLHO. Ne yalan söyleyim HLGYO daha hızlı gitti, geri dönme fırsatı vermedi ve an itibariyle hiç hissem yok. Nasip...
    Çok geçmiş olsun ilk yakalananlardanmışsınız.Çok lotmuş yazık olmuş.Başka yerden çıkarırsınız umarım.

6. güzel şeyler olacak gibi son 3-4 kademeyi saniyede aldılar (yaklaşık 5 milyon 800 bin LOT )

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Selam üstadım. İyiyim hamdolsun, Mayıs gibi malum hastalığı atlattım, fazla zorlanmadan. Güzel günlerdi dediğiniz gibi. Bende bir ara 500K lot civarı vardı, diğer hisselerle trade edeyim felan derken en son geçen hafta kalan 100K yı da vermiştim.Biraz daha bilanço odaklı takılayım diye OZKGY almıştım, bir kısmıyla da POLHO. Ne yalan söyleyim HLGYO daha hızlı gitti, geri dönme fırsatı vermedi ve an itibariyle hiç hissem yok. Nasip...
    O kadar malı satınca tabii gider...Adamların ekmeğine yağ sürmüşsünüz...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    güzel şeyler olacak gibi son 3-4 kademeyi saniyede aldılar (yaklaşık 5 milyon 800 bin LOT )
    pasta verebilir misiniz? mümkünse, teşekkürler....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 554/610 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •