Sayfa 557/611 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Burda kanal istanbul deniliyor.bunun ne alakasi var onla onu cozemedim.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Alakası olduğunu ben de düşünmüyorum.
    Geçen gün davutoğlu çinden finansman sağlanacağını karşılığında ise çine arazi verileceğini iddia etti.
    Yalanlama duymadım.
    Buna da pay düşebilir yine de. Çünkü şu anda emlak gyo ile de ortak projeleri var.
    Sonuçta orada yapılacak arazileri finans merkezinde olduğu gibi devlet bankaları üzerinden yapabilirler.
    Bunların GYO'larına da pay düşebilir. VKGYO, EKGYO, HLGYO v.b. bundan faydalanabilir.

Son günlerdeki hareket tamamen spekülasyon amaçlı bence.
    İki şirket alımları ve işlemleri nedeniyle ceza aldılar. O yüzden hızla çıkış yapıyor olabilirler. Ya da operasyona istenmeyen br başkası da dahil olunca operasyonu terse çevirmiş olabilirler bilemiyorum.
    Geçen yıl Asunim de ceza almıştı bunda.

2.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Alakası olduğunu ben de düşünmüyorum.
    Geçen gün davutoğlu çinden finansman sağlanacağını karşılığında ise çine arazi verileceğini iddia etti.
    Yalanlama duymadım.
    Buna da pay düşebilir yine de. Çünkü şu anda emlak gyo ile de ortak projeleri var.
    Sonuçta orada yapılacak arazileri finans merkezinde olduğu gibi devlet bankaları üzerinden yapabilirler.
    Bunların GYO'larına da pay düşebilir. VKGYO, EKGYO, HLGYO v.b. bundan faydalanabilir.

Son günlerdeki hareket tamamen spekülasyon amaçlı bence.
    İki şirket alımları ve işlemleri nedeniyle ceza aldılar. O yüzden hızla çıkış yapıyor olabilirler. Ya da operasyona istenmeyen br başkası da dahil olunca operasyonu terse çevirmiş olabilirler bilemiyorum.
    Geçen yıl Asunim de ceza almıştı bunda.
    Gercekten guzel aydinlatdiniz.alfadag madencilige ceza kestiler.bu satan akdaki acaba bu kisilermi.dunde satan akdi bugunde aynisi.

3. Bu arada 18.11.2020 tarihinde yeni bir şirket kurmaya karar verilmiş.

"Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun gerçekleştirdiği toplantıda, paylarının tamamı Şirketimize ait olmak üzere, gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösterecek, 15.000.000.-TL (Onbeşmilyon Türk Lirası) sermayeli bir anonim şirket kurulmasına karar verilmiştir."

15.12.2020 tarihinde ise şirketi kurmuşlar.
    Faaliyet alanı şöyle;

"Her nevi gayrimenkulleri satın almak, satmak, kiraya vermek, kiralamak, her nevi gayrimenkuller üzerinde proje geliştirmek, gayrimenkul ve inşaat alanında faaliyet gösteren şirketlere gayrimenkul ve inşaatla ilgili her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermek, tesis yönetimi ve gayrimenkul yönetimi hizmetleri vermek, konusu ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışı resmi ve özel sektör ihalelerine iştirak ve teklifte bulunmak, sözleşmeler akdetmek, taahhüt altına girmek"

Sermayesi ise 15 milyon TL

Bu şirketi kurma sebebini Kanal İstanbul ile ilişkilendiriyor olabilirler.

Asla Yatırım Tavsiyesi İçermez.

4.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Bu arada 18.11.2020 tarihinde yeni bir şirket kurmaya karar verilmiş.

"Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun gerçekleştirdiği toplantıda, paylarının tamamı Şirketimize ait olmak üzere, gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösterecek, 15.000.000.-TL (Onbeşmilyon Türk Lirası) sermayeli bir anonim şirket kurulmasına karar verilmiştir."

15.12.2020 tarihinde ise şirketi kurmuşlar.
    Faaliyet alanı şöyle;

"Her nevi gayrimenkulleri satın almak, satmak, kiraya vermek, kiralamak, her nevi gayrimenkuller üzerinde proje geliştirmek, gayrimenkul ve inşaat alanında faaliyet gösteren şirketlere gayrimenkul ve inşaatla ilgili her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermek, tesis yönetimi ve gayrimenkul yönetimi hizmetleri vermek, konusu ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışı resmi ve özel sektör ihalelerine iştirak ve teklifte bulunmak, sözleşmeler akdetmek, taahhüt altına girmek"

Sermayesi ise 15 milyon TL

Bu şirketi kurma sebebini Kanal İstanbul ile ilişkilendiriyor olabilirler.

Asla Yatırım Tavsiyesi İçermez.
    Sayin sonkez varmi bu hisdeyle ongorunuz

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sayin sonkez varmi bu hisdeyle ongorunuz

Öngörüm bekle ve gör

6.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Öngörüm bekle ve gör
    Tesekkur ederim sagolun.sizde alima gectinizmi bu hissede?

7. Taban cektiler 10 milyon satici vardi emri sildiler sonra tabani bozdular. Taban bozuldu saldirdik. Sonra 13 milyon satis koydular. Kumpasa geldik. O degilde fazla mal satmak istelerdi. 4.02 den neden direk satisa hepsini koydular.. mal yedire yedire satabilirlerdi. Boylece daha az mal sattilar.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yaklaşmayın bu ********lere...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 557/611 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •