Sayfa 583/611 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kalan ruhcanlar aşağıdaki gibi.Halkbank da kalan ilginç çok. alan birileri unuttu galiba hissesini. banka ne açıklayacak kalanlarla ilgili bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Kalan ruhcanlar aşağıdaki gibi.Halkbank da kalan ilginç çok. alan birileri unuttu galiba hissesini. banka ne açıklayacak kalanlarla ilgili bakalım.

Güncelleme gün sonu halk yatırım değişmedi.diğerleri azaldı.iş bankası 1 milyona düştü.toplam kalan ruhcan 10.848. 5.4 milyon lot yapar.

Eski Göz ağrım Hlgyo.. 8 yıl önce 1,35 ten halka arz oldun o zaman dolar 2-2,5 civarıydı, şimdi 14,50 ama sen bir arpa yol alamamışsın. O kadar proje yaptın-sattın- Kira aldın, Kule yaptın, Sermayeye ekledin, vs vs 2014 te ortak yaptığın insanların sucu ne onlara bir sey vermedin tamam bari % de bilmem kac yüz zarar ettirmeseydin... Yazık günah kul hakkı denen bir sey var.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

4. Exclamation

Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Kalan ruhcanlar aşağıdaki gibi.Halkbank da kalan ilginç çok. alan birileri unuttu galiba hissesini. banka ne açıklayacak kalanlarla ilgili bakalım.

1 liradan satamadıklarını 1,80 den satabilecek mi?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

5. 600bin lota yakin kalmis son dakka aldilar demek.kalan ne fiyattan ne sekilde satiliyor bilgim disi bir konu
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    1 liradan satamadıklarını 1,80 den satabilecek mi?
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2 degerleme raporu geldi.yeni degerleme sirketinin ilk raporlari.kocaeli binasi 110 dan 146 ya cikmis 95 milyonluk arsa 165 milyona cikmis.sonunda net kurulsal degerleme den kurtulduk.adamlar rapora sahsi gorusumuze gore diye beyan koyuyordu. Bedelli surecinde SPK ya da sahsi goruse yer verilmemistir diyorlardi.Masa basindan degerleme raporuna son. Bu adamlar binanin her katini fotograflayip rapora koymuslar.bu sirketle hlgyo seneye 1 milyar ustu kar getirir soyledi demeyin.

7.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    2 degerleme raporu geldi.yeni degerleme sirketinin ilk raporlari.kocaeli binasi 110 dan 146 ya cikmis 95 milyonluk arsa 165 milyona cikmis.sonunda net kurulsal degerleme den kurtulduk.adamlar rapora sahsi gorusumuze gore diye beyan koyuyordu. Bedelli surecinde SPK ya da sahsi goruse yer verilmemistir diyorlardi.Masa basindan degerleme raporuna son. Bu adamlar binanin her katini fotograflayip rapora koymuslar.bu sirketle hlgyo seneye 1 milyar ustu kar getirir soyledi demeyin.

Akşam oturdum hesap kitap yaptım, net kurumsal değerleme şirketi kesinlikle şaibeli raporlar hazırlayıp gönderdi şirket'e.
    Belki de şirket böyle istedi.
    Sonra bedelli patlattı.
    Birilerine malı toplattılar.
    2022 de İFM açılabilir.
    Katarlı ortaklar olabilir.
    İFM değerlemesi zaten komik rakam.
    İFM'yi islami finans merkezi yapacaklar.
    En büyük binalar HLGYO'a ait.
    EVORA İzmir inşaatı da biter satışa başlarsa bu sene HLGYO senesi olabilir.

8. Wink

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Akşam oturdum hesap kitap yaptım, net kurumsal değerleme şirketi kesinlikle şaibeli raporlar hazırlayıp gönderdi şirket'e.
    Belki de şirket böyle istedi.
    Sonra bedelli patlattı.
    Birilerine malı toplattılar.
    2022 de İFM açılabilir.
    Katarlı ortaklar olabilir.
    İFM değerlemesi zaten komik rakam.
    İFM'yi islami finans merkezi yapacaklar.
    En büyük binalar HLGYO'a ait.
    EVORA İzmir inşaatı da biter satışa başlarsa bu sene HLGYO senesi olabilir.
    Dün bağdat caddesindeydim. Malum caddebostan 1.katı için gelen son rapordaki fiyatı biliyorsunuzdur. 305 m2 için 6.150. 600 metre ilerde cadde üstü yeni bir bina yapılmış. 1. katı için satılık ilanı vardı. 150 m2 yer için istenen fiyat 24,5 milyon. değerleme şirketine buradan selam gönderiyorum.
    https://www.remax.com.tr/portfoy/4421e3081405285

Sayfa 583/611 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •