Sayfa 98/612 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 777 - 784 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    1,90 hedef verdildiği tarihi gördünüz mü 15 ay öncesi................................
    Yatirim sirketlerinin zaten isi bu , o ucacak , bu kacacak desinler ki alisveris olsun , komisyonlar gelsin.

Hic bu yatirim sirketlerinden herhangi birinin su kagit 4 sene yerinden kipirdamayacak ya da bu kagidi bosuna almayin dusecek dedigini gordunuz duydunuz mu ? Hep o artacak , bu artacak. Aman onu kacirmayin aman bunu kacirmayin. O kadar biliyorlarsa kendileri alsinlar. Milletden toplayacaklari 3,5 kurus komisyon icin 40 takla atip durmasinlar.

Misal arzindan beri 5 seneye yakindir bu faydasizlar faydasizi hlgyo icin ne hedefler verildi , ne hedefler.
    Ama ne hikmetse dolar bazinda ucte birine indi fiyati. Ateistler bunu da aciklasin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    1,90 hedef verdildiği tarihi gördünüz mü 15 ay öncesi................................
    04.08.2017 tarihlisine bak istersen %50 iskontolu diyiyor .hesaplarsan aynı rakama geliyor.
    cogu şirketin piyasa değeri öz sermayesini geçmiş durumda bunda ise yarı fiatında.

. anlayacağın en az 2 olmalı...

3.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    04.08.2017 tarihlisine bak istersen %50 iskontolu diyiyor .hesaplarsan aynı rakama geliyor.
    cogu şirketin piyasa değeri öz sermayesini geçmiş durumda bunda ise yarı fiatında.

. anlayacağın en az 2 olmalı...
    keşke olsa hatta 5-10 olsun kim itiraz edebilir..
    ama olmuyor işte....gerçekler ortada.
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    hadi inşaallah..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    hadi inşaallah..
    Ifm nin bitis tarihini duzenli olarak 3 senede bir 3 sene ileri öteliyorlar. Yani limit sonsuza giderken ifm hic bir zaman bitmeyecek. Bitse de ifm falan olmayacak. Siradan ofis binalari toplulugu neyse o olacak.

Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Ifm nin bitis tarihini duzenli olarak 3 senede bir 3 sene ileri öteliyorlar. Yani limit sonsuza giderken ifm hic bir zaman bitmeyecek. Bitse de ifm falan olmayacak. Siradan ofis binalari toplulugu neyse o olacak.

Bi tedirgin gördüm. Malimi sattın.
    Pek inandırıcı değilsin.

8.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Bi tedirgin gördüm. Malimi sattın.
    Pek inandırıcı değilsin.
    Benim hikayem uzun , yeni oldugunuz icin bilmiyorsunuzdur muhtemelen. Özetle Arzdan alip , dolar bazinda alisimin 1/3 fiyatina 0,90 dan sattim. Sattigim gun 5.0X den Isc aldim. Aylardir da tek lot hlgyo almadim da satmadim da. Ama elinde olanlarin cani gonulden kazanmasini isteyen biriyim.

Ama oyle 1,90 lar , 5 ler falan cok iyi niyetli temenniler gibi geliyor bana. Ha dolar 6 , 7 olur , TL iyice solo cift yaprakli tuvalet kagidina doner , aradan da bi uc sene daha gecer belki o zaman.

Sayfa 98/612 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •