Sayfa 294/611 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Satıcı arıyorlar, iyi mal topladılar, kademelrde satıcı durumunu görebilen var mı? Paylaşırsanız seviniriz.

2. Bence bedelsizden daha iyi bilanço gelecek.
    Bir de İFM haberleri gelirse hedefim olan 7,5 liraya belki daha erken ulaşabilirim.
    Bedelsizi de 15mayıs gibi verebilir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. 2 kuruş yükseldi diye böyle yazılınca ağzımıza sıçmaya devam edecekler diye düşünmeden kendimi alıkoyamıyorum. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    2 kuruş yükseldi diye böyle yazılınca ağzımıza sıçmaya devam edecekler diye düşünmeden kendimi alıkoyamıyorum. ytd

“Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur, otu iyi seç ki uçtuğuna değsin.” -B. Necatigil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[QUOTE=icruy;3415637]
    “Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur, otu iyi seç ki uçtuğuna değsin.” -B. Necatigil.

Ne güzel benim gibi satmayan bir kaç arkadaşı görmek güzel..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bence bedelsizden daha iyi bilanço gelecek.
    Bir de İFM haberleri gelirse hedefim olan 7,5 liraya belki daha erken ulaşabilirim.
    Bedelsizi de 15mayıs gibi verebilir.
    7.5 değil ben ce 1.5 olsa arkana bakmadan kaçarsın) Bedelsize gelince önce spk başvuracak o fa en az 2hafta sürer sonra 15Gün daha ekle, en erken mayıs sonu..

7. https://www.emlak365.com/emlak-haber...du-h19522.html
    Haber beklentisi bu sanırım.Bu kaynakla İFM bitmesi planlanıyor.Merkez bankası ,ziraat bankası falan filan.

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/di...-milyarlik-fon
    orjinal haber

8.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Yatırım portfoy fonları kuruluyormuş aracı kurumdan duyduğum bununla ilgili olabilir çıkış diyorlar.ekgyo için 5 milyar büyüklüğünde bir fon bunun içinde olsa olsa 2milyar civarı olur tahminim.bu konu hakkında bilgisi olan varmı.GYODER de kuracakmış
    Duyduğum haber doğru çıktı.EKGYO işin içine girecekse ondan alayım bari napayim

Sayfa 294/611 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •