Sayfa 253/611 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. dev şirket bir yalı parası etmiyor.nasıl bir tiyatroya düştük anlamak zor borsa işi bitti. kurumların açıkcıların tahtada hacimcilerin esiri edildi yatırım anlayışı. konuşacack ve fikir yürütecek herhangi bir husus kalmamıştır.

ya oyunu biz kuracağız oyunu biz bozacağız ya da kenarda kucağımızda topla izleyeceğiz hergün

2.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    dev şirket bir yalı parası etmiyor.nasıl bir tiyatroya düştük anlamak zor borsa işi bitti. kurumların açıkcıların tahtada hacimcilerin esiri edildi yatırım anlayışı. konuşacack ve fikir yürütecek herhangi bir husus kalmamıştır.

ya oyunu biz kuracağız oyunu biz bozacağız ya da kenarda kucağımızda topla izleyeceğiz hergün

Bizim BİST'i anlamak zor...Gani gani kar eden şirketler diplerde 5 para etmezler ise zirvelerde...Git de anla...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

bist13 Guest
     Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    kağıttayım ama yorum yazmayacağım. çünkü insanlar kötü niyetli. tahtadakiler hisse artmasın diye karga bokunu yemedn açık yapıyorlar. üstten verip alttan almakktan ağızlarıyle dötlerinin yerini karıştıracaklar yakında.
    tahtayı ellerine verirdim ama para işte. yırtınıyorlar.
    işbankası yönetimi gibi şirket girip bunları temizlemez ise mal gibi ver allarını izleyeceğiz bugün bile açık var kağıta böyle borsa böyle yatırım olmaz olsun. açık açık açık mücadelenin tek yolu vereceksin ellerine unutamayacaklar. bunun için para lazım gerisi tıraş.
    malesef tek binası 275 trilyon olan şirkette ifm arsası sadece 750 trilyoon olan şirkette 600 milyon piyasa değeri ile tiyatro izliyoruz izlettiriyorlar.
    son yorumum daha da gelmeyeceğim. ben sesimizi duyurmak için gereken yerlere başvurdum ya siz
    Daha geçen hafta 75 kuruşa kadar kendi senetlerimi sattım bitirdim.. 76 ile 77 den de 25.000 er adet toplam da 50.000 adet de açığa sattım.. Sırada 78 - 79 - 80 de de 25.000 er lot var idi açığa satışta bekleyen ama güçleri yetmedi bazılarının alamadılar..
    Açığa satış işini devlet yasal olarak kanunlara koymuş mu , koymuş.. Bunu yapana asla kızma hakkına sahip değilsin ; adam kanunsuz iş yapmıyor çünkü..
    Gelelim yanlışlarına.. Toplamda işlem gören 177.000.000 lotu olan bir senette , sen 1.000.000 lot ile para kazanacağım diye beklersen , daha çok beklersin.. Nitekim senin gibi birisi İhlas da 8 - 10 milyon lot ile bekliyor , en az 8 - 10 senedir de bekliyor , düşüncem daha da bekleyeceği yönünde..
    İkinci sıkıntı da ABD de Halkb davası kesin olarak neticelendirilmeden bu senetten bi cacık olmaz , olması da beklenemez.. Sadece kendini sinir edersin neden yükselmiyor diye..
    Gelelim neyi yapsan doğru olurdu ya.. 177.000.000 lotu olan bir senette 1.000.000 lot ben almazdım.. Farz et ki çok beğendin senedi almak istiyorsun.. En az 3 farklı isim üzerinden alaydın bari.. Adamların elinde bir liste var.. Orada kimde kaç lot var , anlık görüyorlar.. Kabak gibi 1.000.000 lot ile görüneceğine 333.333 lot ile ya görünme ya da fazla dikkat çekme..

4. BIST 13.ben de de var di.bana kazandırdılar.hem de dediğin kadar.insanlar artık enayi değil.dusurdukleri zaman birhisseyi ,kimse korkup satıyor,tam tersi hissesine guveniyorsa maliyet düşürmek için çoğaltıyor.bu aptal spekler bu kafayı değiştirmedi gitti.caga ayak uydurmadilar.

5.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    dev şirket bir yalı parası etmiyor.nasıl bir tiyatroya düştük anlamak zor borsa işi bitti. kurumların açıkcıların tahtada hacimcilerin esiri edildi yatırım anlayışı. konuşacack ve fikir yürütecek herhangi bir husus kalmamıştır.

Arz olduğunda Halkb müdürü Süleyman abi sabah akşam alıyordu. Peki ne oldu?
    Spk'den halka açıklık oranın azalıyor diye uyarı geldi.
    1 yıl bile bu hisse de değilsiniz. Bu hisse de 5 yıl bekliyen olup senin gibi ağlayanı görmedim. Sen bu kafa ile zor kazanırsın...

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Arz olduğunda Halkb müdürü Süleyman abi sabah akşam alıyordu. Peki ne oldu?
    Spk'den halka açıklık oranın azalıyor diye uyarı geldi.
    1 yıl bile bu hisse de değilsiniz. Bu hisse de 5 yıl bekliyen olup senin gibi ağlayanı görmedim. Sen bu kafa ile zor kazanırsın...
    Doğru söz

7. düzenler bozulmaya başladı
    ses gelmeye başladı
    bu kadar rahatsız olmayın kağıt artıyor diye
    kurduğunuz açık tuzağınız bitiyor diye ağlamayın bu kadar
    bir vatan evladı çıkar elbet açıkcıları kademecileri temerrüte sokacak
    rahatsızzlık arttı ses geliyor

...

Sayfa 253/611 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları