Sayfa 600/611 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Olamaz %2,5 verecek. gecen yildan bir arpa boy yol almamis kar 40 milyon gerisi degerleme farki. Seneye o da olmayacak buyuk ihtimal. Biriken borc cok odemek icin tahvil borclanmasina gider. Faizi butun kari goturur.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kâr güzel değil mi?
    Sermayenin 6 katı.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Guzel guzel olmasına da o kar binanın enflasyon nedeniyle degerlemesinden gelen kar. Asıl kiralama ve satışlardan gelen net kar 40 milyon. IFM den aldığı 2 yıllık 800 milyon paranın yarısını mülk olarak verdiler diğer yarısını vadeli mevduata bile koymamışlar. Vadeli olsa en az %25 faiz gelirdi. Ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Bilanço ya biraz dikkatli bakın.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. HLGYO, HLGYO, HLGYO, Sanki acele etmeden topluyorlar gibi geldi bana,izliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Buralar dutluk olmuş sanırım bu hissede kimse kalmamış

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    HLGYO, HLGYO, HLGYO, Sanki acele etmeden topluyorlar gibi geldi bana,izliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Aynen birkaç gündür güçlü alım var görünüyor, bi tavan çeker mi...Tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Aynen birkaç gündür güçlü alım var görünüyor, bi tavan çeker mi...Tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Varsın dursun. 40 krştan beri bekliyor.
    Bu yıl bedelsiz belki yüksek olur, hisselerim çoğalır.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. Bugün de maşallah çok hareketli ve primli,tavan bugün olur mu göreceğiz,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir..

8. Finans merkezi seçim yalanı değilse bu sefer yakında açılıyor.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Sayfa 600/611 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •