Sayfa 462/610 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 4878 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Aslinda upopik degil.borsadaki Qnbfinans gibi bir kac ayda 1e 10 katlayan hisseler yok degil.hatta oldukca fazla var.sayin trakyalinin hedefi 6-7 yillik bir donem icinde gerceklesebilir.ifm bittigi zaman kira gelir hedefleri daha halka arzda yazilmisti.simdi o heflerin ustunde bir gelir beklentisi yillik en az %20-25bedelsiz hedefi olusturur. 7yillik sonunda fiyati bilmem ama grafikte bugune oranla 10 kati bir fiyat gorebilirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by hamdi bey Yazıyı Oku
    Çok saçma hiç realistik bir hedef değil , ütopik.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Exclamation

Alıntı Originally Posted by hamdi bey Yazıyı Oku
    Çok saçma hiç realistik bir hedef değil , ütopik.
    Screenshot_2019-12-15-12-09-41.jpg

Hep RYGYO yu örnek veriyorum. 5 veya 6 yıl değil. 1 yılda 0,49 dan 4,90 a değdi.
    Resimde 0,62 en düşük görülsede grafiğine bakarsanız 0,49 u görürsünüz.
    Üstelik HLGYO konut krizinde bile kar eden bir şirlet. Sermayesi, karlılığı bunları ölçün.
    Olurmu bilemem tabi, bu benim öngörüm.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Yarın en az bir tavan 1,26 bekliyorum.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Screenshot_2019-12-15-12-09-41.jpg

Hep RYGYO yu örnek veriyorum. 5 veya 6 yıl değil. 1 yılda 0,49 dan 4,90 a değdi.
    Resimde 0,62 en düşük görülsede grafiğine bakarsanız 0,49 u görürsünüz.
    Üstelik HLGYO konut krizinde bile kar eden bir şirlet. Sermayesi, karlılığı bunları ölçün.
    Olurmu bilemem tabi, bu benim öngörüm.
    Muhalif değilim, olmasını en az sizin kadar isterim lakin bu kamu hisselerinde bir garipliktir gidiyor son zamanlarda. Kozalar hariç çoğu yerinde sayıyor uzun süredir. Cuma günü hissede agrasif işler oldu lakin %5 pirimlerden başladığı yere döndü yine. Günü 0 getiriyle kapattı. Tahtada çok acayip bir baskı var neden bunu yaparlar anlaşılır gibi değil. Hissenin rygyodan eksiği yok fazlası var oda ayrı bir konu tabi.

Umarım siz haklı çıkarsınız 10 an katlar.
    Yarında dediğiniz gibi 1 tavan görürüz.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Muhalif değilim, olmasını en az sizin kadar isterim lakin bu kamu hisselerinde bir garipliktir gidiyor son zamanlarda. Kozalar hariç çoğu yerinde sayıyor uzun süredir. Cuma günü hissede agrasif işler oldu lakin %5 pirimlerden başladığı yere döndü yine. Günü 0 getiriyle kapattı. Tahtada çok acayip bir baskı var neden bunu yaparlar anlaşılır gibi değil. Hissenin rygyodan eksiği yok fazlası var oda ayrı bir konu tabi.

Umarım siz haklı çıkarsınız 10 an katlar.
    Yarında dediğiniz gibi 1 tavan görürüz.
    Tabiki muhalif de olacaksınız, hem fikir de.
    Yazdığınızın hepsi doğru.
    Bu hissenin 10 kat 15 kat artanlardan fazlası var.
    Ne yazıkki hlkbnk ile ilgili durumlar ve konut krizi hisseyi buralarda tutuyor.
    0,58 den bu yana birkaç kez satıp aldım.
    Şimdi beklemedeyim.
    Benim görüşüm robotların bu hissede 2-3 krş a al sat yapmalarıyla yükselememesi.
    Hlkbnk ile ilgili bir yaptırımın veya cezanın çıkacağını sanmıyorum.
    İ.F.M. nin buna ne katacağı bilinen bir şey. Yakında değerlemesi gelir.
    Ayrıca sermayesinin de en az %50 artması gerektiğini düşünüyorum ve bunun nisan sonu ile haziran sonu arasında olabileceğini tahmin ediyorum,.
    20 yıllık borsa tecrubem bu hissede satmayıp beklememi söylüyor.
    Bu hissenin bana bir gayrimenkul aldıracağını umuyorum.
    Tabi bunlar benim görüşlerim.
    RYGYO da sabretmeyip sattım, 10 kat arttı, inşallah bunda sabreder ve hedef fiyatımı görürüm.
    Bol kazançlar...

6. Tavanı vkgyo yapacak gibi görünüyor.

Sayfa 462/610 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •