Sayfa 523/611 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HLGYO
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    27.03.2020 18:12:07
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Bizimtepe Aydos ticari alan kiralaması hk.
    İlgili Şirketler
    [VKGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Halk GYO - Vakıf GYO Adi Ortaklığı (%50/%50) ile hayata geçen Bizimtepe Aydos projesi bünyesinde yer alan işyeri niteliğindeki 2 adet gayrimenkul, 01.05.2020 tarihinden itibaren, aylık 1.500.-TL+KDV bedel ile Remax Arge – Akatlı Grup Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti.'ne Vakıf GYO A.Ş. ile müşterek olarak kiralanmıştır. Kira sözleşmesi 5+5 yıllık süre için olup, yeni dönem (yıllık) kira artışının, her yıl Nisan ayında, 12 aylık (TÜFE+ÜFE) ortalaması oranında uygulanmasına karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

2. Bu sene bi bedelsiz gelse iyi olur,en azından bedelsizlerle yola devam ederiz,geçen sene %8 gibi vermişdi almışdık,darısı bu yıl nakit beklentim yok.

3. Şöyle bi bedelsiz yüzde 20 felan verse tadından yenmez şu karlı günlerde iyi gelirdi..:

4. Kimse yok sayfada kafama göre takılıyorum kendim yazıp kendim oynuyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Kimse yok sayfada kafama göre takılıyorum kendim yazıp kendim oynuyorum...
    Ben zamanında yazmıştım.
    Bazıları bu yıl bedelsiz vermeyebilir dediydi.
    Aynı şartlar olsa şimdi de verebilir derdim ama zor.
    Şuan sokağa çıkma yasağı uygulanmıyor. Uygulanırsa inşaatlar da durur. Gerçi çoğu durmuş olabilir.
    Bu durumda hangi sektörler iş yapar.
    Gıda
    İlaç
    Temizlik hijyen
    Enerji
    İnternetten satış
    Depo ve lojistik
    Bunların dışındaki şirketlere devlet yardım yapmazsa durumları zor.
    Tabi belki şirketlere fazla zararı dokunmasa da işçi çıkartmalar artacak, üretim ve satış çok azalacaktır.
    Benim takip ettiğim rygyo, enjsa,soda ve bimas var.
    Bunlarda hareketlilik epey fazla.
    Gyo lardan depo ve dükkan kira gelirleri çok olanları da takip etmekte yarar var.
    Bol kazançlar.
    Y.T.D.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

O rakamı asla vermez, en azından İfm faaliyete girmeden, Şuana kadar verdiği en yüksek bedelsiz %8 dir.. Temettü zaten söylemeye gerek yok yok gibi bir şey,. Bu seneki net kara göre vereceği en fazla %6 olur. Ama İfm ile beraber %30 ve yukarılatdan söz edebiliriz.
     Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Şöyle bi bedelsiz yüzde 20 felan verse tadından yenmez şu karlı günlerde iyi gelirdi..:
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

7.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    O rakamı asla vermez, en azından İfm faaliyete girmeden, Şuana kadar verdiği en yüksek bedelsiz %8 dir.. Temettü zaten söylemeye gerek yok yok gibi bir şey,. Bu seneki net kara göre vereceği en fazla %6 olur. Ama İfm ile beraber %30 ve yukarılatdan söz edebiliriz.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnş 2021 sonuna kadar tutmayı planlıyorum ifm bitişini görmek iyi olcak gibi,umarım corona muhabbetine 1 tl altını görmez.

8.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Ben zamanında yazmıştım.
    Bazıları bu yıl bedelsiz vermeyebilir dediydi.
    Aynı şartlar olsa şimdi de verebilir derdim ama zor.
    Şuan sokağa çıkma yasağı uygulanmıyor. Uygulanırsa inşaatlar da durur. Gerçi çoğu durmuş olabilir.
    Bu durumda hangi sektörler iş yapar.
    Gıda
    İlaç
    Temizlik hijyen
    Enerji
    İnternetten satış
    Depo ve lojistik
    Bunların dışındaki şirketlere devlet yardım yapmazsa durumları zor.
    Tabi belki şirketlere fazla zararı dokunmasa da işçi çıkartmalar artacak, üretim ve satış çok azalacaktır.
    Benim takip ettiğim rygyo, enjsa,soda ve bimas var.
    Bunlarda hareketlilik epey fazla.
    Gyo lardan depo ve dükkan kira gelirleri çok olanları da takip etmekte yarar var.
    Bol kazançlar.
    Y.T.D.
    Teşekkürler görüşler için umarım yukarı gider artık.

Sayfa 523/611 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •