Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
verecekleri temettü borsa tarihinin en rezil temetüsü.yok bi örneği.1000 lota 4 lira.**brüt..**....adamlar tam teşkilat olmuş..**soran yok eden yok..
ivedikvari işler..boşuna reklama ivediki sokmamışlar..halk istedi ivedik yaptı sendromu.**
ayrıca g.kurulu bu rezil hisse fiyatıyla karşıladıklarına göre g.kuruldan sonra azap sınırı artacaktır herhalde**..adamlar tam teşkilat..ne varlık fonundan ne bu memlekete katkı yapmaya çalışan siyasetten korkuyorlar..
daktırrr..g.müdürü bakalım neler çıkaracak torbadan***
Ben de şuan 30.000 adet hlgyo var, 1000 lota 4 tl temettü ise, 30000 lota 120 Tl temettü alırım.. 30.000 Tl mi Bankaya faize atsaydım en az 3000 Tl kazanırdım. Yani yaklaşık 30 kat daha çok kazanırdım. Ve bu durum 4 yıldır böyle. İşin ilginç yanı bunu bile bile bu mereti her ay toplamaya devam ediyorum. Yani kazığı yağlayıp affedersiniz....... Ne olacak bizim bu halimiz anlamadım gitti, satsak olmuyor satmasak yine olmuyor.. Girdik bir bataklığa çırpındıkça çırpınıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. 4 senemi verdim 4 sene daha mecburen bekleyeceğiz. En azından şu İFM nin hisseye katacağı + değerin ne olacağını ve yatırımcılara nasıl yansıyacağını görmek istiyorum..