Sayfa 585/611 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku

İFM %100 tamamlanma değeri geldi.Geçen yıl 3200 dü. Şimdi ZRGYO nun bir yan parseldeki m2 birim fiyatı gelsin ona bakalım. 30000-32000 arası gelmezse bende bir şey bilmiyorum demek. Gelsinler açıklasınlar bakalım o zaman bu farklar nasıl oluyor.
    VKGYO 900milyona İFM'de yer satmış m2 fiyatı 36000TL ye 25000m2 belirleyen değerleme uzmanı o şahsiyete selam gönderiyorum.2022 aralıkta 40bin altında fiyat gönderirseniz bu sefer sövecem çok fena.
    Son düzenleme : buffett; 07-04-2022 saat: 19:48.

2.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Burdayim. Aldik gene elimize tava sapi gibi hlgyo lari bekliyoruz. Takip edenler hatirlar secime muteakip satmalik 0.74 den boy vermistim. Sonra bi daha satmaya firsat vermedi. Ilk hatiri sayilir karda topuklayacagim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    İcruy,
    Yaşıyor musun?
    Who, baby, Who Will Save The World?

VKGYO'nun hatırına biz de yükseliyoruz işte.. Başkasının kuyruğuna takılmasa iyi idi..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Hey gidi günler heyyy, 5 sene geçti üzerinden.
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Tam 4 yıldır bekliyorum ve gerekirse 10 yıl daha bekleyeceğim, inadına toplamaya da devam edeceğim. Ben bu rezil filmin sonunu göreceğim. Ama öyle ama böyle.. Bu oynanan oyunların neden olduğunu ve sonunun nasıl biteceğini görmeden çıkarsam 4 yıllık emeğime, yaşadığım onca kayba ve strese yazık olacak.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5. Şirket kap atmış , SOLO yu göstericekmiş size

Bu gün Gyo ların günü... Bakalım bizimki ne yapacak umudum yok ama tavana çok kalmadı..

7. Kempinski otel bu şirketin içindemi,bilen varsa yazsın.

Hiç duymadım..

Sayfa 585/611 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •