Sayfa 599/611 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gerçek ama şu ki bugünkü düşüşte en sağlam kağıttan,benim görüşüm,asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Gerçek ama şu ki bugünkü düşüşte en sağlam kağıttan,benim görüşüm,asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Bugün dünü fazlasıyla telafi etti. Gerçi dünde %5 artıdan eksiye geçmişti.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Gerçek ama şu ki bugünkü düşüşte en sağlam kağıttan,benim görüşüm,asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Bugünkü duruşu da çok güçlü duruyor. Endekse göre çok güçlü, tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

hlgyo 12 aylık karı 6,602,399,467

5. Yönetim Kurulu'nun 24.02.2023 tarihli toplantısında, Şirketimizin 2.500.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanının 7.500.000.000 TL'ye yükseltilmesi ve kayıtlı sermaye tavanı süresinin 2027 yılı sonuna kadar uzatılması amacıyla esas sözleşmenin 8. maddesinin ekteki şekilde tadil edilmesine, gerekli yasal izinler için Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C. Ticaret Bakanlığı'na başvurulmasına ve değişikliklerin Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6. Bu yıl bedelsiz yüksek olabilir
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Olurmu olursa

8. Olamaz %2,5 verecek. gecen yildan bir arpa boy yol almamis kar 40 milyon gerisi degerleme farki. Seneye o da olmayacak buyuk ihtimal. Biriken borc cok odemek icin tahvil borclanmasina gider. Faizi butun kari goturur.
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bu yıl bedelsiz yüksek olabilir
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 599/611 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •