Sayfa 454/611 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Finans merkezinin açılmasıyla Ben 4-5 arası bir fiyat hesapladım, daha sonra bunu sizlere paylaşacağım..
    Zaten şuanda 5 lira üzeri olması lazım.
    Geçen yıl RYGYO ile aynı fiyattı, biri 3,11 oldu, bizimkinin karlılığı ve değerlemesi bence daha iyi.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Halkbank konusu aşağılara çekebilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Halkbank konusu aşağılara çekebilir mi?
    ABeDe ile ilgili olan bence artık gündemden düştü. Hatta zaman aşımına girebilir.
    Son özel okul olayında hlkbnk kendini güvenceye almış ve alacağından fazlasını faiziyle taşınmazlara el koyarak karşılamıştır. Bankalardan kolay kolay para kapamazsınız.
    1,15 geçilsin buralarda çok çakal dolaşacak. Bu fiyatlar komik kalacak. HYGYO da 2 sene olacak. Bir 2 sene daha beklerim. 0,50 den beri al sat ile epey kazandım. Şimdi beklemedeyim. Kademeler yavaşça geçiliyor. Her gün bir kademe geçsin daha iyi.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. RYGYO 4,20 Geçen yıl bundan düşüktü. 0,75 ten satmış ve bunu almıştım. Yaklaşık 10 kat kar edecektim.
    HLGYO da inşallah 10 lira hatta 12,5 lira olur.
    Yakında değerleme raporu gelebilir. Bakalım fiyatı artmış mı?

Son 1 ay içinde zıplamayan nadir hisselerden biri..Neler neler gitti ama bu ağır takılıyor..gözüm üstünde.

İlginçsiniz ! Borsanın en karlı , temeli en sağlam hisseleri bile , belli bir kar edilince satılır.Bunların örnekleri çok ...10-12 tl olur gibi yazılanlara inanmak mümkün değil...Belki 5-10 sene sonra olabilir.Arkadaşlar yakını değerlendirin.Bu hafta ne olur.Bu ay ne olur gibi..

7.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    İlginçsiniz ! Borsanın en karlı , temeli en sağlam hisseleri bile , belli bir kar edilince satılır.Bunların örnekleri çok ...10-12 tl olur gibi yazılanlara inanmak mümkün değil...Belki 5-10 sene sonra olabilir.Arkadaşlar yakını değerlendirin.Bu hafta ne olur.Bu ay ne olur gibi..
    Sabreden kazanıyor.
    RYGYO örnek veriyorum.
    0,49krş tan 5 liraya geldi.
    Üstelik yeni kar etmeye başlamıştı.
    Sabreden kazanıyor.

RYGYO beklentisi yüksek bir hisse midir? Yoksa bu çıkışı tamamen spekülatif midir? Bence ikincisi...o nedenle kıyaslanamaz.

Sayfa 454/611 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •