Sayfa 353/611 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Evet tabir yanlış olmuş, fiktif işlemler diyelim buna. Kısacası son günlerde Asunim tarafından borsada işlem gören tipe dönüştürülen hisselerin burada satılmasının imkanı yok. Adamlar yasaklı.
    Peki neden asunim adına kote ettirdiler sence? Başkası üzerinden yapamazlar mıydı?

2.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Peki neden asunim adına kote ettirdiler sence? Başkası üzerinden yapamazlar mıydı?
    Iste en mantikli soru.tebrikler

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayın ama bu sorunun cevabını bilen bu hissede paranın a.qoyacak kardeşim. Keşke bilsem.

4. Açıklama yükümlülüğü;
    Bir gerçek veya tüzel kişinin ya da bu gerçek veya tüzel kişi ile birlikte hareket eden diğer gerçek veya tüzel kişilerin doğrudan veya dolaylı olarak payları borsada işlem gören bir ihraççının sermayesindeki payının veya toplam oy haklarının %5, %10, %15, %20, %25, %33, %50, %67 veya %95 ine ulaşması veya söz konusu oranların altına düşmesi halinde bu kişiler tarafından yerine getirilir.

http://www.spk.gov.tr/Sayfa/Index/12/0/5
    Borsada işlem gören tipe dönüşecek olan 42 milyon lotla birlikte (54 de bloke vaziyette) Asunim'in yaklaşık 96 milyon lot hissesi olacak ve % 10 sınırı geçtikleri için KAP'a açıklama yapmak zorunda kalacaklar. Şimdi niye yapmıyorlar diye sormayın % 5 lik dilimlerle açıklama yapılıyor bildiğiniz gibi.

5. Öyle bir kumpasın içerisindeyiz ki, bunca yıllık borsa tecrübem resmen çöp. SPK'dan cevap gelmeden, burada sorulmayan ancak kendime sorduğum diğer bazı soruların bile cevabını bulamıyorum arkadaşlar. Kusura bakmayın. BÖYLE BİR ŞEY NE GÖRDÜM NE DE İŞİTTİM BUGÜNE KADAR.

6. Şeytanın aklına gelmez bunların yaptıkları, bu net...Kısacası buradaki fiyatlara bakıp sakın aldanmayın, hükümet bu projeye çok önem veriyor. Daha bugün 75 milyon TL lik kira sertifikası ihracı yapıldı. Bu da demek oluyorki işler hızlanacak. Zaten damat bey de bunu demişti. Haliyle faaliyet raporundaki 2019 sonu bitecek öngörüsü dikkate alınmaya değer bir konu.

7.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Problem o zaten.Spk ceza vererek lotlari elinde patlatti..Onlarda sen beni becerirsen bende senin sulaleni bellerim dedi ve halka acik olmayan lotlari piyasaya surerek tahtayi pic etti.Burada tek kaybeden var oda ky.Savaslarin galibi o zaman halk kaybeder halkta ky oluyor Adamlar istese 50 kurusu basarlar.Dunya halka acik olmayan lot var...Gidisat onu gosteriyor kagidi pic edip birakacaklar...Bu kagit cezadan sonra iki kez 1.30 u test etti.Baktilar ki diger grup kagidi yukseltip lotlari ky ye kitliyecekler kendinden once ,buna engel oldular ve kagidi bastilar asagiya...Yani kendileri satamayinca baska grubun yukseltip satmasina izin vermedi.Filler tepisti karincalar ezildi...
    3 yıl ben boşunamı bekledim.???

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Şeytanın aklına gelmez bunların yaptıkları, bu net...Kısacası buradaki fiyatlara bakıp sakın aldanmayın, hükümet bu projeye çok önem veriyor. Daha bugün 75 milyon TL lik kira sertifikası ihracı yapıldı. Bu da demek oluyorki işler hızlanacak. Zaten damat bey de bunu demişti. Haliyle faaliyet raporundaki 2019 sonu bitecek öngörüsü dikkate alınmaya değer bir konu.
    Evet ne olacağini bilmek çok zor, ne olduğu belli değil, bir savaş var gibi ama bence buralarda kalacak bir süre Ytd.

Sayfa 353/611 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •