Sayfa 449/611 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Son 1-2 grafikte de yazmıştım dostlarım. Özellikle haftalık barlar, kağıdın halka arz tarihinden bugüne hiç olmadığı kadar agresif. Adamların karakterini yansıtıyor yani. Sonuçta defter değeri 2.5 TL olan bir hisse yani karşılarındaki grupla anlaşabilirlerse böylesi bir iskonto marjında olmadık hareketler yaptırmaları mümkün.

2. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi ile Katar Finans Merkezi İdaresi Arasında Mutabakat Zaptı, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Göksel Asan ve Katar Finans Merkezi Genel Müdürü Yusuf Al-Jaida tarafından imzalandı. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ile Katar Yatırımı Destek Ajansı Arasında Mutabakat Zaptına ise Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Arda Ermut ve Katar Yatırım Destek Ajansı Genel Müdürü Şeyh Ali Al-Velid Al Sani imza attı.

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum...

4. Aylardır park halinde beklemiş olan hisseleri çok fazla yatırımcısı olmayan bir tahtada nasıl eritecekler merak içerisindeyim. Tahtada dönen lotların tamamına yakını alışıma verişim, yani kendine işlemler. Endeksin çıkış hareketine başladığı Mayıs ayından bugüne kazancı yaklaşık % 30 olmuş. Adamların (bedelsiz öncesi) 1.10 civarı maliyetli hisseleri resmen ellerinde kaldı.

5. Burada anlamadığım husus şudur: İFM ortağı diğer şirketteki (VKGYO) spekülatif işlemler ortada. Bir kez olsun buradakiler için ceza ya da müeyyide gelmedi. Dingonun ahırı resmen. Biz de ise hisse tarihi boyunca tek bir kez bu çeşit işlem yaptı, kim var kim yok anında kafasını kopardılar. Demekki burada gayet büyük bir şeyler dönecek başka bir anlamı yok bunun. Ne olabilir ona bakmak lazım.

Şuan diken üstünde satsan alıp başını gider satmasam aşağı iner tüh dersin..Adamlar açıklama yaptı İFM 2022 ilk çeyreği, tüm kurumlar taşınacak ve kar yazmaya başlayacak.. 2 sene kaldı.. 2020 toplama 2021 beklentiyi satın alma ve 2022 kara göre strateji belirme olacaktır. Benim gibi 5 yılını verenler için 2 yıl o kadar da uzun değil ama trade amaçlı burada olanlar için şunu diyebilirim yanlış yerdesiniz.. Selametle kalın
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

7.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Şuan diken üstünde satsan alıp başını gider satmasam aşağı iner tüh dersin..Adamlar açıklama yaptı İFM 2022 ilk çeyreği, tüm kurumlar taşınacak ve kar yazmaya başlayacak.. 2 sene kaldı.. 2020 toplama 2021 beklentiyi satın alma ve 2022 kara göre strateji belirme olacaktır. Benim gibi 5 yılını verenler için 2 yıl o kadar da uzun değil ama trade amaçlı burada olanlar için şunu diyebilirim yanlış yerdesiniz.. Selametle kalın
    haklısın trade çok zor. 4 defa denedim. hespi zarar oldu. Ortalama yükseltmektan başka bir işe yaramıyor.

Sayfa 449/611 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •