Sayfa 527/611 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Exclamation

Alıntı Originally Posted by İSMİRA Yazıyı Oku
    Sn trakyalı hemşerim Hlgyo temettü verse ne olur ,vermese ne olur.Temettü vermesin.Hatta bedelli de açıklasın .Kasada toplayacağı tüm para ile İfm yi erken bitirsinler.Şirkete değer katacak yeni projeleri yapsın, şirket büyüsün değer kazansın.Merak etme kiralarını şakır şakır topluyor.Yazılarınızdan anladığım elinizde Hlgyo yok. Onun içün hisse şimdi gitmesin daha sonra yine alayım derdinde olduğunuzu yazılarınızla ele veriyorsunuz.Tabi bu gayet doğal.
    Emme hesaba katmadığın bi durum var.
    Covit 19 başlarda değil, zirve ye doğru yaklaşıyor ve mayıs başı gibi yatay ve düşüşe başlar.Bugün sn Cumhurbaşkanımız ramazan bayramı gibi yavaş yavaş normale dönmeye başlarızın müjdesini verdi.
    2- Bankalar içün son alınan kararlarla bankalar tahvil almaya başladı ve bugün tahvil faizleri % 21 düşerek 9.64 e indi.Bu düşüş merkez,bankasına yeniden faiz indirimlerinin yolunu açar ve bu da GYO şirketlerine yarar, gyo şirketlerini hareketlendirir..Bankalar son kararlarla kredi musluklarını açmaya başlayacak.Netekim yapıkredi bankası bugün konut kredi faizini 0.89 a indirdi.Diğer bankalarda da indirimler gelecektir.Bu gyo hisselerini yukarı çeker.
    3- Varlık fonu İFM (istanbul finans merkezi ) projesine el verdi,destek attı.Hlgyo ifm projesi seneye bitiyor ve kiracıları şimdiden hazır.Buradan 300 milyon civarı ,izmir ve diğer projelerle Hlgyo bir - bir buçuk yıl sonra 400 milyon üzeri yıllık kira geliri kar vs..toplar.Tabi ki hisse fiyatıda çok yukarı gider.
    Bu hikayeler Hlgyo için yeterde artar bile.
    Siz hisse şimdi gitmesin bende alayım düşüncesiyle olumsuz yazdınız,diye bu gerçekler gözükmeyecekmi.
    Gören görür ve pozisyonu nu alır. Unutma ki borsalar,piyasalar bir hikayeyi bir yıl önceden fiyatlamaya başlar ve de bir yıl sonra gerçekleri yeni gelenlere satar.
    Haklısınız elimde çok az kaldı.
    Zararına sattıklarımla 317 liradan gr. altın aldım. Bir kısmı ile de 258den DOCO aldım.
    Allaha şükür rahatım ve bundaki zararım çıktı.
    Dediklerinizin olması için bu virüsün dünyadan gitmesi şart. Ama gideceği de yok gibi. Tek çare aşının bulunması. Biraz zaman alacak gibi. Ama herşeyi eskisi gibi olamayacağı belli.
    Millet işsizken kim gm alır. İsterseniz faizleri 0 yapın.
    Ama gıda ve ilaçtan kesinti olmaz.
    Bundan dolayı gyo ları uzaktan izliyorum.
    Çıkışa başladığında ilk alacağım hisse HLGYO
    İnşallah eskisi gibi 1,70 lere gelir.
    Türkiye olarak biz fazla etkilenmedik ama ölümler hergün artmakta. Sokağa çıkma yasakları uzarsa bu inşaatları durdurur. Bunu da düşünmek lazım.
    Herkese bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Özür dilerim.
    DOCO yu yalnış yazmışım 358 olacaktı.
    Bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Dar bandta sıkışdı kaldı🧐

Bence Endex göre iyi toparlandı..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Haklısınız elimde çok az kaldı.
    Zararına sattıklarımla 317 liradan gr. altın aldım. Bir kısmı ile de 258den DOCO aldım.
    Allaha şükür rahatım ve bundaki zararım çıktı.
    Dediklerinizin olması için bu virüsün dünyadan gitmesi şart. Ama gideceği de yok gibi. Tek çare aşının bulunması. Biraz zaman alacak gibi. Ama herşeyi eskisi gibi olamayacağı belli.
    Millet işsizken kim gm alır. İsterseniz faizleri 0 yapın.
    Ama gıda ve ilaçtan kesinti olmaz.
    Bundan dolayı gyo ları uzaktan izliyorum.
    Çıkışa başladığında ilk alacağım hisse HLGYO
    İnşallah eskisi gibi 1,70 lere gelir.
    Türkiye olarak biz fazla etkilenmedik ama ölümler hergün artmakta. Sokağa çıkma yasakları uzarsa bu inşaatları durdurur. Bunu da düşünmek lazım.
    Herkese bol kazançlar.
    Trakyalı hocam sizin için hayırlısı olsun.Maliyetim aşağıda.Şimdilik tutuyorum.Şayet endesk de 82 binden başlayan yükseliş sona erip aşağı dönüş başlarsa ben de verir kenara çekilirim.Size bol kazançlar.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin haftaya alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin
    medyan tahmin +984 puan, ortalama tahmin ise +1033 puan oldu.
    Foreks'in 34 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en
    yüksek beklenti +2999 puan olurken, en düşük beklenti +232
    puan olarak gerçekleşti.
    Ankete katılan 34 analistin tamamı pozitif açılış tahmininde
    bulundu.
    BIST100 Endeksi, Cuma gününü 587,98 puan artışla 98758,96
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(27/04/2020 - 09:17:51)

Ky silkeleme işi tamam, Şimdi rahat rahat yoluna bakabilir..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

8. Sayın mag.. Borsa yayin sizmiydiniz yayın lar ne z az man

Sayfa 527/611 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •