Sayfa 577/611 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Atilla Yeşilada bin hicbirseyden anlamadığı bu icury mesajıyla anlaşılıyor.

GYO %500 +
    Banka %50 -

3 yılın muhasebesini yaptık. Oylece...

Ol ki ölem..

2. Tabandan sonra
    2,65 e 37 milyon alış girmek ..
    Kasa sıfır 35 milyon kira geliri ile İFM nasıl yapılır İzmir evora geliri bu gidere yetmez anlamadım .

3. Doların yükselmesi Gyo ları tetikler mi

4.  Alıntı Originally Posted by dmrc55 Yazıyı Oku
    Tabandan sonra
    2,65 e 37 milyon alış girmek ..
    Kasa sıfır 35 milyon kira geliri ile İFM nasıl yapılır İzmir evora geliri bu gidere yetmez anlamadım .
    Doğru tespit. Evora dan bir gelir geleceği de yok.İnşaatın yarısı şuan satılan fiyatın yarısına satıldı.Daha 1.kat çıkamadılar.

5. Hisse ortalamalarin uzerine atti, borsada hacim artti, hissede tekrar bir zirve gorecegimiz birkac aylik doneme girdik gibi. Zirve sizce ne olur? Ifm bitmeden once

6. Arkadaşlar mali verilerde 2022 Haziran ayı finans merkezi bitiş öngörüsü var.

Şimdi mevcutta oradan bir gelir gözüküyor ama merak ettim proje bitip o bloklara tahminim halkbank tasindiginda hlgyo şirketine yıllık ne kadar kira ödeyecek bilen var mi

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ifm yapımı çok yüksek maliyetli..
    satış yapmadan burayı bitirmek bravo
    şirketi yönetenleri kutlamak lazım 27 milyon kar
    75 milyon kasa...sadece evoradan gelen para ile 850 borçları kapatır.
    ifm bitti sayılır

8. [QUOTE=buffett;5497692]
     Alıntı Originally Posted by Mrmorpheus Yazıyı Oku
    Sn buffett,
    Size gore finans merkezi ve evoranin bitisi/bitimine yakin hissenin lot basi degeri ne olmalidir?[/QUOTE
    Finans merkezi bittiği zaman beklenen değerlemenin 5milyar TL olması gerekiyor. Bunu nereden attın diyenler olacaktır şimdi. Ziraat gyo halka arz edilirken finans merkezi için şuan 1.7milyar gözüken değerine 4.5 milyar 2021 sonu değeri diye hesaplatıp bu fiyattan halka arz ettiler.(Bu arada böyle bir şeyde ilk defa gördüm. Benim şirketim gelecekte bu kadar olacak deyip milletten o tutarda para toplanıyor. Ancak devlet yapar heralde. özel şirket yapsa höst derler) Bu hesapla hlgyo binası ondan büyük olduğuna göre 2021 sonu 5 milyar oradan göreceğiz. Evora 2024 de biter ordan da 2 milyar koy bunların payına düşen.Finans merkezi 2024 de 6,5-7 milyar arası olur Diğer mülkleride ekle 2024 de hepsi 12 milyar TL üstünde olur. Ziraat gyo kira beklenti raporda finans merkezi 2021 için 220tl m2 başına. (mantıken aynı yerde halkbankın bundan düşük olamaz) Borçları düşersek aktif özsermaye 10 milyar TL olur. Fiyatta 8-9 TL arası olur pd/dd. Bu arada geçen yazdım sildim sonra yatırımcı ilişkilerine sordum. Cevap vermediler. Caddebostan binasının 1.katı değerleme raporunda 3.8 milyon. 2. katı sahibi satılığa çıkarmış 12,75 milyon.Nasıl bu kadar fark olabiliyor. Olabiliyor demek. Bu yüzden ben kendi beklentimi yazdım. 2024 'te şirket değeri hakkında takdir değerleme raporunu çıkartan ve çıkarttıranlarda.
    https://www.remax.com.tr/gayrimenkul...0+0/1630241509
    2. kat için istenen fiyat 14,5 milyon tl olmuş. Değerleme raporu geldiğinde 1.kata 4 milyon yazarlarsa saşırmayın. İşlerine gelmiyor binayı gerçek değerinde göstermek. Ziraat Gyo değerleme raporları geliyor sürekli takip ediyorum. Bir önceki seneye göre artış oranı %16-17 arası, örnek verdikleri ilanlara bakıyorum 1 tanesi güncel değil. Bu nasıl bir mantık anlamış değilim. Yüksek değer artışı bekleyenler boşuna beklemeyin. Değerleme şirketlerinin kimlere hizmet ettiği ortada.

Sayfa 577/611 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •