Special Days Image
Sayfa 524/611 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hazine ve Maliye Bakanı, İfm bitişini , 2021 sonu 2022 başı gibi olacak demişti.. O tarihe kadar tutacaksınız ondan sonra satmanın ne anlamı var. 2-3Yıl temettüsünü yiyin baktınız tadı güzel devam edin yok beğenmezsen satarsınız
     Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    İnş 2021 sonuna kadar tutmayı planlıyorum ifm bitişini görmek iyi olcak gibi,umarım corona muhabbetine 1 tl altını görmez.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı, İfm bitişini , 2021 sonu 2022 başı gibi olacak demişti.. O tarihe kadar tutacaksınız ondan sonra satmanın ne anlamı var. 2-3Yıl temettüsünü yiyin baktınız tadı güzel devam edin yok beğenmezsen satarsınız

Allah sağlık sıhbat verdiği sürece bunu ifm bitene kadar tutmayı planlıyorum,dediğiniz gibi o zaman temettü verir ve bunu alışkanlık haline getirirse dediğiniz gibi satmayıp temettü üle gelir elde edebilirim.

3. Exclamation

Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Allah sağlık sıhbat verdiği sürece bunu ifm bitene kadar tutmayı planlıyorum,dediğiniz gibi o zaman temettü verir ve bunu alışkanlık haline getirirse dediğiniz gibi satmayıp temettü üle gelir elde edebilirim.
    Bende sizin gibi düşünüyordum. Fakat sattığımda dolar 6,20 altın gr. 310 civarındaydı.
    İyi ki satmışım.
    Borsada şu anda enerji (özellikle elektrik), gıda, sağlık, lojistik/depo/kira şirketlerinin prim yapabileceğini tahmin ediyorum.
    Y.T.D.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

1. 01-1.10 aralığından baya ekleme yaptım. Son ekleme ile beraber Hlgyo da ki payım. 0.0000001 düzeyine ulaşmıştır
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bende sizin gibi düşünüyordum. Fakat sattığımda dolar 6,20 altın gr. 310 civarındaydı.
    İyi ki satmışım.
    Borsada şu anda enerji (özellikle elektrik), gıda, sağlık, lojistik/depo/kira şirketlerinin prim yapabileceğini tahmin ediyorum.
    Y.T.D.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5. Kap’da haber yarına artık bi tavan gider😄

6.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Kap’da haber yarına artık bi tavan gider��

HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HLGYO

Gönderim Tarihi
    06.04.2020 18:13:21
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot

Özet Bilgi
    1. Çeyrek Bağımsız Bölüm Satışları Hakkında
    İlgili Şirketler
    [VKGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Yoktur.

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimiz portföyündeki projelere ait, 2020 yılı 1. çeyrek (01.01.2020-31.03.2020) dönemine ilişkin satış rakamları aşağıdaki şekilde gerçekleşmiştir.

• Bizimtepe Aydos Projesi'nde (Halk GYO-Vakıf GYO Adi Ortaklığı %50-50), toplamda 13.102,57 m² satılabilir alana sahip, 86 adet bağımsız bölüm, KDV hariç 55.582.079,81.-TL tutarla satılmış olup, bu satışın 2 adedi ön ödemeli konut satış sözleşmesi ile 84 adedi ise tapu devri ile yapılmıştır.

• Eskişehir Panorama Plus Projesi'nde, toplamda 940,66 m² satılabilir alana sahip, 3 adet bağımsız bölüm, tapu devri ile KDV hariç 2.125.000,00.-TL tutarla satılmıştır.

• Referans Bakırköy Projesi'nde, toplamda 59 m² satılabilir alana sahip, 1 adet bağımsız bölüm, tapu devri ile KDV hariç 357.000,00.-TL tutarla satılmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

7. Bu habere bi tavan bekliyprdum ama🥺

8. Exclamation

İnşallah olur ama göründüğü kadarıyla biraz zor.
    RYGYO onun yapacağı tavanı 10 katını yaptı.
    HLGYO da yabancı payı hergün azalıyor görülmekle birlikte yaklaşık 13mly lot henüz satılamadı. Bu yükselişleri fırsat bilip satıyorlarsa onlara uyum göstererek treder yapabilirseniz iyi para kazanabilirsiniz.
    Ben bekliyorum.
    Bunun yükselebilmesi için iyi bir temettü ve bedelsiz vermesi lazım.
    Henüz bu krizin başındaymışız gibi görünüyor.
    Tek iyi taraf biz bu hastalığa tamamiyle gömülmeden aşının veya çarenin bulunmasıdır.
    Ben endeksin çıkışlarının yalancı bahar gibi göründüğü kanısındayım.
    Altın ve dövizin durumu bunu pekiştiriyor.
    Borsada önceden yazdığım gibi gıda, sağlık, elktrk, temizlik gibi sektörlerin ileriki zamanlarda iyi prim yapacağını tahmin ediyorum.
    Yine de iyi karar verin.
    İng. Başbakanı bile yoğun bakımda.
    Durumu bize sanki teğet geçecek demenin değiştiremeyeceğini sanıyorum.
    Berat gecemiz hayırlara vesile olsun, Allah bu hastalıktan dünyamızı bir an önce kurtarsın.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 524/611 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •