Sayfa 453/611 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    12,50 mi, Nasıl bir hesapla bu fiyatı buldun)
    Şöyle.
    RYGYO geçen yıl HLGYO dan düşüktü. Şimdi 2,97 yi gördü. Sermayesi bizimkinden yaklaşık 3,5 kat düşük. Kar dersen yeni kar etmeye başladı. Tek fark RYGYO depo yapıp kiralıyor. Bizimki finans merkeziyle bunu aşacağını tahmin ediyorum.
    Evet ilk hedefim 7,5TL. idi ama zarar eden şirketlerin 10 kat artığı bu zamanda HLGYO hedefimi de yükselttim.
    Olur mu bilemem, bu beni bağlar.
    Bol kazançlar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Şirketimizce,Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin kaynak kuruluş/fon kullanıcısı olarak yer alacağı,yurt içinde halka arz edilmeksizin, tahsisli olarak ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak suretiyle ilgili mevzuat kapsamında 2.000.000.000-TL(İkiMilyarTürkLirası) ihraç tavanı kapsamındaki kira sertifikaları ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış Tertip İhraç Belgesi ekte sunulmuştur.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Şöyle.
    RYGYO geçen yıl HLGYO dan düşüktü. Şimdi 2,97 yi gördü. Sermayesi bizimkinden yaklaşık 3,5 kat düşük. Kar dersen yeni kar etmeye başladı. Tek fark RYGYO depo yapıp kiralıyor. Bizimki finans merkeziyle bunu aşacağını tahmin ediyorum.
    Evet ilk hedefim 7,5TL. idi ama zarar eden şirketlerin 10 kat artığı bu zamanda HLGYO hedefimi de yükselttim.
    Olur mu bilemem, bu beni bağlar.
    Bol kazançlar.
    Finans merkezinin açılmasıyla Ben 4-5 arası bir fiyat hesapladım, daha sonra bunu sizlere paylaşacağım..

4. Dünkü kap haberleri nedir açıklayacak yokmu

5. Bedelli haberi gibi

6.  Alıntı Originally Posted by yusufplt Yazıyı Oku
    Bedelli haberi gibi
    Bu bedelli vermez kar eden bir şirket.
    Yakında %50 civarı (belki daha da fazla olabilir) bedelsiz sermaye artırımı için tavanı yükseltmiş olabilirler.

7. Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    1.500.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    2.500.000.000
    Sermayemiz 928mly
    %100 bile artırsa uyar tavan 2,5mlr.
    Hadi inşallah...

8. 1,15 geçilsin bakalım.
    Yavaş yavaş yükselsin hergün yükselsin.

Sayfa 453/611 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •