Sayfa 457/610 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 4878 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    geçen sefer 19milyon lot el konulduktan sonra ak yatırım tarafından satıldı. bir el koysunlar krediliyse eğer tekrar kote ettirilecek lota bakmak lazım.
    İlginç adamlar bu paralar ile bu tahtalar girilir mi bee. Hadi girdiniz bu parayla hissenin 1 lirada sürünmesinin durumu ne? Bari vkgyo gibi 1 liradan 12 liraya götürselermiş boşa baş ağrısı yapmışlar.

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kredili değilse 2 yıl satamayacak mı?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    kredi değilse evet satamaz.inşallah değildir.ifm'nin bitişini ceza bitince görürler ellerinde çok hisse var.en azından artık daha az baskı görürüz.1,5 yıl yasaklı oldukları içinde ellerindeki kağıdın enflasyon ve faiz kaybınıda göz önüne almak lazım.maliyetlerinin yükselmesi bizim için iyi olur.

3. Benim anladığım hisseyi bu ekip baskılayarak 1 civarından toplama çabasını girmişler. SPK bu işe dur demiş görünüyor. Yarın ne olur bilemem ama ilerki günler için güzel şeylerin habercisi bu durum bence.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Benim anladığım hisseyi bu ekip baskılayarak 1 civarından toplama çabasını girmişler. SPK bu işe dur demiş görünüyor. Yarın ne olur bilemem ama ilerki günler için güzel şeylerin habercisi bu durum bence.
    Aynı fikirdeyim , 1.18 kademesinde 1.8m lot gün boyu eksildikçe eklediler, 1.3m mal alınmasına rağmen 1.16 kapattırıldı,bunlar baskılama hareketleriydi,umarım son bulmuştur...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Benim anladığım hisseyi bu ekip baskılayarak 1 civarından toplama çabasını girmişler. SPK bu işe dur demiş görünüyor. Yarın ne olur bilemem ama ilerki günler için güzel şeylerin habercisi bu durum bence.
    geçen ceza geldiği 6mayıs tarihinde yine tam bu seviyedeymiş.tesadüfmü nedir bilemedim.birileri bunun üstüne çıkmasını istemiyor heralde.

6.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    geçen ceza geldiği 6mayıs tarihinde yine tam bu seviyedeymiş.tesadüfmü nedir bilemedim.birileri bunun üstüne çıkmasını istemiyor heralde.
    İstemeyenler bugün ceza alanlar olabilir. Aksine aklım ermez zaten. Halk gyo yönetimi bu şirketin hisse değerine 1 lira fiyat biçiyorsa sadece yazık derim. Uzun yıllardır sürünüyor resmen hisse.

7.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    hisseler kesin kredilidir.SPK el koyar.Banka kote ettirir.Satmaya başlar yine aynı hikaye.bakalım bu sefer kaça düşecek.
    Cidden saçmalıyorsunuz.
    Kredili mallar zaten satıldı.
    Sonrasındada Asunim’in alışı falan olmadı. Bildirimdede bulunmadı Asunim.
    Kendi kendinize uydurmayın Asunim malları kredilidir diye milleti de yanıltmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    geçmiş olsun.SPK'nın bunlarla bir derdi olduğu ortada.bir kaç ayda 10 kat artan hisseye birşey yapmazlar ama.
    Bence SPK değil, damadın işleri bunlar. Hatırlarsanız bu grup o dönem İFM ile ilgili önemli açıklamalar öncesi pozisyon almıştı ve açıklama gününden bir gün sonra kafalarına sopayı yediler. İçeriden bilgi almayı feci cezalandırmışlar. Buda gösteriyor ki bu tahtaya artık spek giremez, girenin kafasını koparırlar; bu kadarı da fazla dedirtecek cinsten bir ceza olmuş hakikaten.

Sayfa 457/610 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •