Sayfa 368/611 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Halkgyo yapmaZ yaparsa Halkbank yapar

2.  Alıntı Originally Posted by zaycek Yazıyı Oku
    Senden çok iyi araştırmacı, pazarlamacı olur.
    niye rahatsız oluyorsunuzki sen de bildikleri paylaş

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Kuşak Yol projesiyle ilgili en somut adım. Peki HLGYO ile ne alakası var derseniz; İngitere'nin Brexit kararı sonrasında AB güvencesini kaybedecek olan bir kısım fonların İstanbul'a yönlendirilmesiyle ilgili projenin adıdır İstanbul Finans Merkezi...
    Peki kim bu sermaye derseniz, en öncelikli olanlar Putin'in kadim dostu Rus oligarklar ! Skripal olayını bahane ederek Londra'da ne kadar Rus iş adamı hesabı varsa hepsine çöktüler. Daha sonra oldukça ciddi miktarlara sahip Suud ve BAE başta olmak üzere Körfez fonları, ki Kaşıkçı olayı bizzat İngiliz derinlerinin sırf bu maksatla tezgahladığı ve Körfez tandanslı iş adamlarının hesaplarına çökmek için kullandığı bir aparattı. Delilleriyle sabit.

Ve yeni yeni palazlanmaya başlayan Türk Cumhuriyetlerinin zenginleri:

"Kazakistan’ın ilk başkanı Nazarbayev'in Türk Konseyi Onursal Başkanı olmasını istiyoruz. Türk dünyasının Aksakalı olarak gördüğümüz Nazarbayev'in liderliği Türk Konseyinin kurulup gelişmesinde büyük rol oynamıştır"

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
    Bunlar -muhtemelen- ilk defa duyduğunuz bilgiler sayın arkadaşlarım. Hisse fiyatının yükselmesi ya da düşmesinden ayrı olarak istifade ediniz. Ben bilginin bizatihi kendisiyim. S-400 olayından geri dönüş olmayacağını değerlendirmekteyim, çünkü Sayın Erdoğan basit bir savunma sistemi alımı yapmamıştır; Ruslara bu yolla vereceği güvence ile buradan gelecek sermayeye göz dikmiş olup onları Türkiye'ye davet etmektedir.

4. 0,59 dan beri takip ediyorum.
    0,65 görürse, 0,60 ı da gösterebilirler.
    Endeks bu kadar düşerken bunun yükselmesi için çok iyi bir haber veya çok paralı bir hayırsever gerekir.
    Bence bir kaç ay bekletebilir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Alıntı Originally Posted by caziler Yazıyı Oku
    niye rahatsız oluyorsunuzki sen de bildikleri paylaş
    Söylediğimden bunu mu çıkardın. Herhangi bir rahatsızlık duysam belirtirim.

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Peki kim bu sermaye derseniz, en öncelikli olanlar Putin'in kadim dostu Rus oligarklar ! Skripal olayını bahane ederek Londra'da ne kadar Rus iş adamı hesabı varsa hepsine çöktüler. Daha sonra oldukça ciddi miktarlara sahip Suud ve BAE başta olmak üzere Körfez fonları, ki Kaşıkçı olayı bizzat İngiliz derinlerinin sırf bu maksatla tezgahladığı ve Körfez tandanslı iş adamlarının hesaplarına çökmek için kullandığı bir aparattı. Delilleriyle sabit.

Ve yeni yeni palazlanmaya başlayan Türk Cumhuriyetlerinin zenginleri:

Bunlar -muhtemelen- ilk defa duyduğunuz bilgiler sayın arkadaşlarım. Hisse fiyatının yükselmesi ya da düşmesinden ayrı olarak istifade ediniz. Ben bilginin bizatihi kendisiyim. S-400 olayından geri dönüş olmayacağını değerlendirmekteyim, çünkü Sayın Erdoğan basit bir savunma sistemi alımı yapmamıştır; Ruslara bu yolla vereceği güvence ile buradan gelecek sermayeye göz dikmiş olup onları Türkiye'ye davet etmektedir.
    Güzel yazıyorsun da bu yazılar sıkıntılı yazılar. delilleriyle sabit demek başını ağrıtır. Farkındasın dimi ? Bence dikkat et.

7. 2018 karı 395 milyon, toplam kaynaklar 2 milyar 696 milyon,öz kaynakları 2 milyar 275 milyon. Yatırım amaçlı gayrimenkulleri 2 milyar 228 milyon ve piyasa değeri ise sadece 592 milyon, acaba neden? niçin bu fiyatlarda tutuyorlar? benim dikkatimi çeken city ve deustch son yükselişte 10 milyon dan fazla alım yaptıkları YTD

8.  Alıntı Originally Posted by schmt Yazıyı Oku
    2018 karı 395 milyon, toplam kaynaklar 2 milyar 696 milyon,öz kaynakları 2 milyar 275 milyon. Yatırım amaçlı gayrimenkulleri 2 milyar 228 milyon ve piyasa değeri ise sadece 592 milyon, acaba neden? niçin bu fiyatlarda tutuyorlar? benim dikkatimi çeken city ve deustch son yükselişte 10 milyon dan fazla alım yaptıkları YTD
    2 gündür çıkıyorlar bugün yarın takasta görürsün onların bıyıklı olma ihtimali yüksek

Sayfa 368/611 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •