Sayfa 145/611 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gnl Md evvelsi gun MUSIAD toplantisinda cikmis hala , gayrimenkule dayali finansal urunler yayginlastirilmali diye vaaz veriyor.

Te Allaaam yaa ...

Anca cene , yonettigin sirketin degeri arz fiyatinin $ bazinda 3 te 1 ine indi , bu konuda soylemek istedigin bisey var mi ? Diye soracak bir adam yokmus ortamda demekki.

Sokaga cikmaya yuzu olmamasi gerekenlerin hala toplanti toplanti gezip martaval okumasi insani cildirtiyor 🤯

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bugunde yememis icmemis ekonomi zirvesine gitmis . Dedi ki , IFM icin 2020 de roadshow’a cikicaz. Yani diyor ki 2025 de belki yatirimci bulteninde yazan 2019 hedeflerini bulucaz , o da bir ihtimal.

3.  Alıntı Originally Posted by flamenco72 Yazıyı Oku
    122 000 endexte ,hala 1 10 civarlarında olursa..105 endexe doğru sert çekilmelerde 92-96 kuruştan alım fırsatı verecek gibi duruyor..
    -14-06-2017- tarihli

Ehh 122 ve 92 96 biraz yukarıda kalmış görünüyor..115 ten 105 döndük 89 kuruş..
    Sanırım bir süre daha çocukların geleceği için; "kenara azar azar atalım bakalım??" temalı hisselerden biri olmaya devam edecek...

4. 10:00 - 11:00 arasi toplam hacim 12.000 adet ( yaziyla onikibin ) ...
    Yer kabugu olustugunda almis olanlar zaten satamiyor , yeni alanlarin da eline zamkladilar 1.05 lerden kadigi , bir 4-5 sene de onlar oyalansin dursunlar bakalim.

5. Kap a düşen açıklama :
    Şirketimizin "fon kullanıcısı", Halk Varlık Kiralama A.Ş.'nin "ihraççı" olduğu yapıda, 1.000.000.000.-TL (birmilyar Türk Lirası)'na kadar, tahsisli ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak üzere ihraç edilmesi planlanan kira sertifikasının kayda alınması ve ihraç belgesinin onaylanması amacıyla, Halk Varlık Kiralama A.Ş. tarafından 24.11.2017 tarihinde Kurul başvurusu yapılmıştır.

6. Kagitta olanlara Allahtan rahmet , geride kalan gozu yasli sevenlerine metanet diliyorum.

7. 4 yıldır tahtanyı baskı altında tutan 1 kademe oynatmayan halkbank ve vakıftaki fon yöneticileri noldu en olmadık günde milyon milyon alıp veriyonuz kendiniz arasında bişeyden mi tırstınız ...yaptığınız pislikler ortaya çıkacak diyemi bu telaş....ytd..

8. HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HLGYO
    HALK GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu_Kasım 2017.pdf
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    30.11.2017 10:54:24
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesi A+ A-
    Özet Bilgi
    Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesi

Bildirim İçeriği

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    23.01.2017

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Derecelendirme Kuruluşu Unvanı
    SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.

Sözleşme Geçerlilik Başlangıç Tarihi
    16/01/2017

Sözleşme Geçerlilik Bitiş Tarihi
    16/01/2019

Not Geçerlilik Başlangıç Tarihi
    30/11/2017

Açıklama
    Şirketimizin Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirme sürecine ait çalışmalar, Türkiye'de Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Kurumsal Yönetim İlkeleri'ne uygun olarak derecelendirme yapmak üzere faaliyet izni bulunan, Saha Kurumsal Yönetim ve Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. tarafından tamamlanmış olup, 30.11.2017 tarihi itibariyle şirketimizin Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 9,24 olarak belirlenmiştir.
    Pay Sahipleri
    Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık
    Menfaat Sahipleri
    Yönetim Kurulu
    Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirme Notu
    oda_CorporateGovernanceApplianceRatingNoteAbstract |
    Kurumsal Yönetim Uyum Derecelendirme Notu
    oda_weight|

Ağırlık
    % 25
    % 25
    % 15
    % 35
    % 100
    oda_Note|

Alınan Not
    94,1
    93,42
    94,36
    89,47
    92,35

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Sayfa 145/611 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •