Sayfa 611/611 İlkİlk ... 111511561601609610611
Arama sonucu : 4887 madde; 4,881 - 4,887 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hala bilanço gelmedi
    Who, baby, Who Will Save The World?

halkbank tavan ekgyo eski yerinde bu malesef bizim bilmedigimiz bir sebebten cıkmıyor

3. İnanmıycaksınız ama 9 sene oldu elimde tutuyorum.

4. Bu bir rekor olmalı, unuttunuz sanırım
    2024 yılının bu hisseye yarayacağını düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by Hipokrat Yazıyı Oku
    İnanmıycaksınız ama 9 sene oldu elimde tutuyorum.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayın Hipokrat siz sanslısınız ben elimde degil munasip bir yerime kactı orada tutuyorum. Halkbankası iki tavan bir de yuzde 5 yaptı.Uc is gunu yuzde 25 kabaca.Bu gyosu uvey evladı Cuma endeks yuzde 6 yukselirken yuzde 1 zor yaptı.Bugun ekgyo sngyo kızılbuk vb tum gyo lar tavan ve yuzde 5 yaparken yine geride kaldı.Mesela akfgy 232 iken bu 332 idi bir ay once.Bugun akfgy yerine geldi bu daha 3 .Ekgyo ve kzbgy gecen haftadan bugune yuzde 15 fark attı halk gyo ya.
    Siz gercekten sabır abidesi imissiziniz . Bravo size

6.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Sayın Hipokrat siz sanslısınız ben elimde degil munasip bir yerime kactı orada tutuyorum. Halkbankası iki tavan bir de yuzde 5 yaptı.Uc is gunu yuzde 25 kabaca.Bu gyosu uvey evladı Cuma endeks yuzde 6 yukselirken yuzde 1 zor yaptı.Bugun ekgyo sngyo kızılbuk vb tum gyo lar tavan ve yuzde 5 yaparken yine geride kaldı.Mesela akfgy 232 iken bu 332 idi bir ay once.Bugun akfgy yerine geldi bu daha 3 .Ekgyo ve kzbgy gecen haftadan bugune yuzde 15 fark attı halk gyo ya.
    Siz gercekten sabır abidesi imissiziniz . Bravo size
    Teşekkür ederim.Benim maliyetim 0,80

7. Savaş oyunları var
    Düşmek için bahane hazır

Sayfa 611/611 İlkİlk ... 111511561601609610611

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz