Sayfa 391/611 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet YARIZ ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Nihat ÖMEROĞLU, 31.05.2019 tarihinde görevlerinden istifaen ayrılmış olup, Yönetim Kurulu'muzun gerçekleştirmiş olduğu 31.05.2019 tarihli toplantı neticesinde, istifalarının kabulüne karar verilmiştir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet YARIZ ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Nihat ÖMEROĞLU, 31.05.2019 tarihinde görevlerinden istifaen ayrılmış olup, Yönetim Kurulu'muzun gerçekleştirmiş olduğu 31.05.2019 tarihli toplantı neticesinde, istifalarının kabulüne karar verilmiştir.
    Bu ne anlama geliyor? Neden istifa etmiş ikisi birden?

3. Exclamation

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Bu ne anlama geliyor? Neden istifa etmiş ikisi birden?
    Vkfbnkta olduğu gibi siyasilerden birileri gelebilir mi acaba?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. takasta birşeyler olmuş başkası kontrol edebilirmi lot azalmış.10 milyon lot yok.;SPK yine elmi koydu.

3 mayıs 7 mayıs arası bu şekilde çıkıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    takasta birşeyler olmuş başkası kontrol edebilirmi lot azalmış.10 milyon lot yok.;SPK yine elmi koydu.

3 mayıs 7 mayıs arası bu şekilde çıkıyor.
    Evet 18,44 tü dolaşım 17,29 olmuş Ne oluyorsa artık saçma sapan işler.

6.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Evet 18,44 tü dolaşım 17,29 olmuş Ne oluyorsa artık saçma sapan işler.
    Ona nereden bakiyorsunuz.demek spk hata yaptiklarini farkketti.adamin satilan lotlarini baska hesaplardan ancak bu kadarini yine kendine aldiginimi tespit ettiler acaba.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Ona nereden bakiyorsunuz.demek spk hata yaptiklarini farkketti.adamin satilan lotlarini baska hesaplardan ancak bu kadarini yine kendine aldiginimi tespit ettiler acaba.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hlgyo kap sayfasında var.
    Bilmiyorum da bir açıklama gelse keşke kafasına göre dolaşımdan çekiyor açıklama yapmadan.
    Aracı kurumlar sattı demişlerdi burada, belki yine kendi topladığı tespit edilmiştir ama KAP'a bildirmek zorunda değil mi bilmiyorum?

8. Bugün bir hareket var akşam belli olur. ICBC ve QNB den toplam 10 milyon lot çıkmış.

Sayfa 391/611 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •