Special Days Image
Sayfa 525/611 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yeni bir kap açıklaması var ama pek etki etmicek gibi halihazırda Halkbank kiracısı.eski kira ile şimdiki kira arasında artış varsa yansıyabilir...

2.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Yeni bir kap açıklaması var ama pek etki etmicek gibi halihazırda Halkbank kiracısı.eski kira ile şimdiki kira arasında artış varsa yansıyabilir...

HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HLGYO
    2019-Halk GYO-1101 Ataşehir Finans Kule.pdf
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    09.04.2020 18:12:47
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Ataşehir Finans Kule Binası'nın Kira Sözleşmesinin Yenilenmesi Hakkında
    İlgili Şirketler
    [HALKB]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    01.03.2019

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binamızın Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi, 01.04.2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, aylık 1.556.000.-TL+KDV kira bedeli üzerinden, yeni bir kira sözleşmesi imzalanarak 1 yıl daha uzatılmıştır.

(İlgili gayrimenkulün 2019 yılsonu değerleme çalışmaları kapsamında, Net Kurumsal Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 20.12.2019 tarihli son ekspertiz raporunda aylık kira ekspertiz değeri 1.556.000.-TL+KDV olarak tespit edilmiştir. İlgili rapor 20.12.2019 tarihinde kamuoyu ile paylaşılmıştır.)

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

3.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HLGYO
    2019-Halk GYO-1101 Ataşehir Finans Kule.pdf
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    09.04.2020 18:12:47
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Ataşehir Finans Kule Binası'nın Kira Sözleşmesinin Yenilenmesi Hakkında
    İlgili Şirketler
    [HALKB]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    01.03.2019

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binamızın Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi, 01.04.2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, aylık 1.556.000.-TL+KDV kira bedeli üzerinden, yeni bir kira sözleşmesi imzalanarak 1 yıl daha uzatılmıştır.

(İlgili gayrimenkulün 2019 yılsonu değerleme çalışmaları kapsamında, Net Kurumsal Değerleme A.Ş. tarafından hazırlanan 20.12.2019 tarihli son ekspertiz raporunda aylık kira ekspertiz değeri 1.556.000.-TL+KDV olarak tespit edilmiştir. İlgili rapor 20.12.2019 tarihinde kamuoyu ile paylaşılmıştır.)

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Geçen yıl ne kadardan kirada kaldığını bilen varmı????

Yükselişlerini çok temiz yapıyor..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5. Yapsın üstadım yapsın ait olduğu yerlere çıksın😊

................
    Son düzenleme : magnetic; 13-04-2020 saat: 16:04.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

7. Ben sattım gitti der ya millet,genelde bunu sabırsızlar alırsın düşer satarsın yükselir,başıma geldi bu sabah tani ben hlgyo yu 1 yıldan fazladır tutuyorum 0.70 lerden alıma başladım şu anda maliye 0.99 cıvarı 1.70 leri gördük satmadım.sabahdan dedim ya bu ara stabil gidiyor bi 10 bın adet kadarını satıp hareketli bi hisse var Uluun onu alayım neyse döndüm baktım hlgyo ya abi tavan olmus😂😂.satmamı beklemiş tahtacı Allah’dan hepsini vermesim hepsini satmış olaydım Allah diye diye koşardım sokakda herhalde,ben uzun vadede bu şirkettden ümitliyim,sanırım küçük yatırımcıda yok gibi bu hissede sosyal mecralarda pek yorum yapılmıyor bu sayfa dahil.

8.  Alıntı Originally Posted by Devidas Yazıyı Oku
    Ben sattım gitti der ya millet,genelde bunu sabırsızlar alırsın düşer satarsın yükselir,başıma geldi bu sabah tani ben hlgyo yu 1 yıldan fazladır tutuyorum 0.70 lerden alıma başladım şu anda maliye 0.99 cıvarı 1.70 leri gördük satmadım.sabahdan dedim ya bu ara stabil gidiyor bi 10 bın adet kadarını satıp hareketli bi hisse var Uluun onu alayım neyse döndüm baktım hlgyo ya abi tavan olmus😂😂.satmamı beklemiş tahtacı Allah’dan hepsini vermesim hepsini satmış olaydım Allah diye diye koşardım sokakda herhalde,ben uzun vadede bu şirkettden ümitliyim,sanırım küçük yatırımcıda yok gibi bu hissede sosyal mecralarda pek yorum yapılmıyor bu sayfa dahil.
    ben virüs türkiyeye geldi.uzadım.hazirana kadar sattığım fiyata gelmez heralde.

Sayfa 525/611 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •