Sayfa 891/987 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

KOZAL : 60 dakikalık grafiklerde 21 saatlik ağırlıklı ortalaması 63.85 , aşmayı başarırsa 65 66 görebilir.
    Aksi taktirde 62.5 aşağı kırılır ve 60 hedefler

KOZAA , İPEKE : Daha önce eklediğim 10 dakikalık grafiklerde özellikle 21 ağırlıklı ortalamanın çok net al sat sinyali oluşturduğunu göstermiştim, ortalama hala çok iyi çalışıyor. Ek olarak 50 , 100 , 200 ağırlıklı ortalamalar da kullanılabilir.

7.8 altında kozaa , 5.9 altında ipeke çok bernce çok ucuz , yeni zirveler göreceklerini düşünüyorum.
    https://twitter.com/newagex_borsa istek üzerine Twitter yeniden aktif
    Kim ne biliyor anlamak için geçmiş yazılarına bak.

Son fiyat 1493 , destek 1486

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Altın fiyatlarının "parasal genişleme adımlarının finansal verilerde olumlu yansımaları görülmeden" 1460 seviyesini aşağı kıracağını düşünmüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Kısa vade trend bitti derken orta ve uzun vade trend nasıl olur 7 ve altı mutlaka görülmesi gerekir mi yeni trend için..
    Orta vade herkes sanırım 20 TL leri hayal ediyor ama bu okadar kolay değil....ben altın fiyatlarının cazipligini kaybedeceğini düşünüyorum....sebep trumpin çin ile olan ticaret Savaşı'ndan daha çok ABD nin kaybettiğini anlamış olması...ticaret savaşı devam etmeyecekse ons altın yukarı değil 1350 dolara kadar çekilecektir....Fed faiz indirimleri doları yükseltmeyecektir....döviz altın ve mevduatta bir ışık görmüyorum....ons altın ABD Çin gerilimi ile yükseltti başka sebep yok....Dow Jones Trump için çok önemli...7 TL altı mutlaka görülmeli diye birşey yok...sadece kısa vade yön aşağı...zaten 70 kuruş düştü bu süreçte...

4.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    Orta vade herkes sanırım 20 TL leri hayal ediyor ama bu okadar kolay değil....ben altın fiyatlarının cazipligini kaybedeceğini düşünüyorum....sebep trumpin çin ile olan ticaret Savaşı'ndan daha çok ABD nin kaybettiğini anlamış olması...ticaret savaşı devam etmeyecekse ons altın yukarı değil 1350 dolara kadar çekilecektir....Fed faiz indirimleri doları yükseltmeyecektir....döviz altın ve mevduatta bir ışık görmüyorum....ons altın ABD Çin gerilimi ile yükseltti başka sebep yok....Dow Jones Trump için çok önemli...7 TL altı mutlaka görülmeli diye birşey yok...sadece kısa vade yön aşağı...zaten 70 kuruş düştü bu süreçte...
    Teşekkürler emeğinize sağlık

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    KOZAL : 60 dakikalık grafiklerde 21 saatlik ağırlıklı ortalaması 63.85 , aşmayı başarırsa 65 66 görebilir.
    Aksi taktirde 62.5 aşağı kırılır ve 60 hedefler

KOZAA , İPEKE : Daha önce eklediğim 10 dakikalık grafiklerde özellikle 21 ağırlıklı ortalamanın çok net al sat sinyali oluşturduğunu göstermiştim, ortalama hala çok iyi çalışıyor. Ek olarak 50 , 100 , 200 ağırlıklı ortalamalar da kullanılabilir.

7.8 altında kozaa , 5.9 altında ipeke çok bernce çok ucuz , yeni zirveler göreceklerini düşünüyorum.
    KOZAL 63.85 üzerinde hiç kapanış yapamadı.
    62.5 altında ilk destek 61.7 günlük grafikte 50 ağırlıklı ortalama, sonraki destek 60.5 (önceki dip)

Üçgen arasında sıkıştık 7.73 21 ağırlıklı ortalama
    Üzerinde tutunursa yükseliş hız kazanır , ipeke de buna katılır.

7. kağıdı bir kaç gündür tacirler pisliyor. diğerleri de buna izin veriyor bakalım ne zamana kadar oyun devam edecek

8.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku

Anladığım kadarı ile siz global resesyon , batacak , göçecek tahminleri yapan kriz bekleyenlerin yanılacağını tahmin ediyorsunuz. Doğrumu anladım?

Teşekkür ederim

Sayfa 891/987 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •