Sayfa 103/398 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 817 - 824 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Beklentilerinizin ötesine geçin

Egea Hatchback 73.900 TL’den başlayan fiyatlar ve 3.000 TL değerinde zengin donanım paketi hediyesiyle sizi bekliyor

STİL PAKETİ HEDİYE
    ● 16” Alaşımlı Jantlar
    ● Ön Sis Farları
    ● Park Sensörü
    ● Hız Sabitleme Sistemi
    ● Direk Direksiyon Simidi
    ● Deri Vites Topuzu

Sessiz ve konforlu kabini, sınıfının en geniş diz mesafesi ve bagaj hacmiyle Fiat Egea Hatchback tam size göre.

Fiat Egea Hatchback, yüksek teknolojisi, konforu ve dikkat çekici tasarımıyla sizi en iyi tamamlayacak otomobil...

*

*

73.900 TL başlangıç fiyatı, 2018 model Egea HB 1.4 Fire Easy Plus versiyon aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Stil Paket Hediye Kampanyası, 2018 model Egea HB Easy Plus versiyon araçlarda geçerlidir. Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin satış ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.* Görselde yer alan özellikler Türkiye pazarında farklılık gösterebilir.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Toaso nun yukarıda reklamını yaptım ama.

Benim bindiğim araç maalesef tofas değil.

Ama tofas ürünleri yıllardır Türkiye şartlarında orta ve alt gelir gruplarının rahatlıkla ulaşabileceği araçlar üretti.
    Bugün bir çok kişi otomobil sahibi ise bunu tofasa borcudur.

Yerli otoyu dert etmeyin. O çıkasıya kadar çok zaman geçer. Ürün yok , tesis yok daha üretim bile yok.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Daha şirket bile kurulu değil...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Yerli otomobil dedikleri seçim aldatmacasından başka bişey değil. Hatırlayanınız var mı? 2015 seçimleri oncesi Davutoğlu zamanında resimleri basına dağıtılmıştı. 1 prototipi gösterilmişti. Sonradan anlaşıldı ki, o prototipi İsveçten parayla satın almışlar. Düşünebiliyor musunuz, Yerli otomobil diye bize yutturacaklardı. Seçimden sonra ne oldu. unuttular tabi..

6.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Yerli otomobil dedikleri seçim aldatmacasından başka bişey değil. Hatırlayanınız var mı? 2015 seçimleri oncesi Davutoğlu zamanında resimleri basına dağıtılmıştı. 1 prototipi gösterilmişti. Sonradan anlaşıldı ki, o prototipi İsveçten parayla satın almışlar. Düşünebiliyor musunuz, Yerli otomobil diye bize yutturacaklardı. Seçimden sonra ne oldu. unuttular tabi..
    Evet bu millet uyansada artık.
    Yalan rüzgarı bitse.

7. Günü 26,5 kapattık, buna da şükür.

8. 26.38 den destek ledim, hemen 1dk ardindan 26.58 gecti o dedim cikio,sans filn dedim.. de heveslendirdi birakti. simdi haftaya ve sonraki hafta oynar mi,?

Sayfa 103/398 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •