Sayfa 131/398 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    Ben de hala buradayım fakat tofas bu rakamları haketmiyor, ayrıca israrla elektrikli araç konusunda vizyon ve hedef açıklamaları bekliyorum kendi adıma egea yi tasarlamış ortaya koymuş kuruma bu arge yakışmıyor...
    Yeni hikayeyi bekliyoruz. Elektrikli oto üretimi şu aşamda zor üretime avrupa fabrikalarından başlamaları daha muhtemel.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yeni hikayeyi bekliyoruz. Elektrikli oto üretimi şu aşamda zor üretime avrupa fabrikalarından başlamaları daha muhtemel.

Neden öncü biz olmayalım, neyimiz eksik?
    Ya one geçeceğiz ya da %10a talim edecegiz

Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    Neden öncü biz olmayalım, neyimiz eksik?
    Ya one geçeceğiz ya da %10a talim edecegiz
    Avrupada fabrikası zaten var. Bu işin katma değeri yüksek olacaksa kendi bünyesinde tutar diye düşünüyorum.

O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Gümrük bakanlığının açıklamasıyla Turkiyede hammaddesi bulunmayan 1882 adet ürünün gümrük vergisi temmuzda sifirlaniyormus. ( kimyasal, tekstil, demir çelik, elektrik Elektronik ) bilgi. Ha bu hisse icin degil soylemim genel piyasa adina.. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    kaynak: http://www.resmigazete.gov.tr/mukerr...80627M1-17.pdf

225 sayfalık bir liste. detaylı inceleyecek vaktim yoktu. o yüzden yüzeysel bakabildim. yüzeysel bakarken gözüme takılanlar itibariyle, önemli ölçüde otomobil üretimi ile alakalı epey malzeme dikkatimi çekti. yerli oto için üretici olacak firmalara maliyet avantajı sağlama hedefi var gibi geldi bana.
    Bu yükseliş atağı bu haberden olabilir.

5. Bu kağıdın amaci nedir onu anlamadım. Aldigima alacağıma pisman etti beni su piyasada su hale bak

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by aresbilir Yazıyı Oku
    Bu kağıdın amaci nedir onu anlamadım. Aldigima alacağıma pisman etti beni su piyasada su hale bak

Bu hissede geleceği okuyan yatırımcılar mevcut herhalde. Endeks sanki çok aşağılara doğru yol alacak gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bu hissede geleceği okuyan yatırımcılar mevcut herhalde. Endeks sanki çok aşağılara doğru yol alacak gibi.
    Ne kadar asagi cekip sonra uçuracaklar onu anlamadım anlaşılan bu yakin bi zamanda olmayacak. Kağıt için hedef fiyatlar 35-40 larda geziyo ama gel gor ki tamamen dibe iniyo

Sayfa 131/398 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •