Sayfa 196/399 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 3186 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. OTOMOTİV SEKTÖRÜ: Çeşitli global medya kaynaklarındaki haberlere göre, dünyanın önde gelen otomotiv şirketleri Fiat Chrysler ile Renault SA geniş çaplı bir işbirliği için görüşmeler yürütüyorlar. Görüşmelerin sonucunun bugün açıklanabileceğini ifade edilirken uzun vadede iki şirketin birleşmeye kadar gidebilecek bir sürece girebileceği belirtiliyor. Bloomberg, anlaşmanın Fiat Chrysler ve Renault'nun Avrupa'da büyük miktarda maliyet tasarrufu ve ortak yatırım ile sinerji yaratma potansiyeli olduğunu iddia etti. Hem Fiat Chrysler'in hem Renault'nun Türkiye'de üretim faaliyeti bulunmaktadır Fiat Chrysler, Koç Holding ile halka açık olarak işlem gören Tofaş Oto'da ortaklık yaparken, Renault Oyak Grubu ile Türkiye'de şirket üretim ağının Batı Avrupa dışındaki en büyük fabrikalarından birine sahiptir. Taraflar arasında yapılacak bir işbirliği Tofaş Oto ve Türk otomotiv sektörü açısından önem ifade edebilir bu bağlamda gelişmeleri takip edeceğiz."
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

2. bu haber Tofaş için iyi mi olur kötü mü emin olamıyorum.

4. Otomotivde üretim yüzde 13, ihracat yüzde 8 azaldı !!!

https://www.birgun.net/haber-detay/u...TfdgxznxDZdxHc

5. 16,65 ortalama ile aranizdayim.

6. Birlesmeden vazgecmisler.

7. Elimizde patladı desene

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Elimizde patladı desene

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yuzde bir eksi. Bir tepki yok. Zaten birlesme haberi asiri bi fiyatlama gormemisti tr de. Gorur diye almistik ama o tepkiyide gormeden iptal olmus.

Sayfa 196/399 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •